Що таке супергрупа в Telegram і як її створити

Популярність додатки «телеграм» росте з кожним днем. Людей приваблює не тільки можливість особистого спілкування і передачі файлів, але і розважальні, корисні інструменти, якими багатий месенджер. Простий інтерфейс дозволяє навіть новачкові досить швидко розібратися з настройками і функціональними можливостями програми.

Що таке супергрупа в Telegram і як її створити

Створювати ботів, групи, канали в «Telegram» може будь-який бажаючий користувач. Використовуються такі інструменти для різного цільового призначення, будь то бізнес або розваги. Творці «телеграм» подбали про безпеку інформації, тому не тільки особисте листування, але і груповий чат закритого типу захищений від чужих очей і про збереження даних, що знаходяться всередині бесіди можна не турбуватися. Команда розробників створила для цієї мети власний криптографічний протокол MTProto, який до цих пір не вдалося зламати жодному хакеру.

Інформація, доступна будь-якому користувачеві, представлена ​​на каналах, підписатися на них може кожен власник аккаунта додатки, а також в публічних групах (або чатах), які створені з метою об’єднання людей за інтересами. Якщо ви вирішили зібрати невелике коло друзів або колег по роботі для загальної листування та обміну файлами, то для цього підійде створення звичайної бесіди, куди ви або інші учасники здатні додавати нових членів. За замовчуванням такий чат буде закритим. Супергрупи створюються в разі організації великого об’єднання, організації якоїсь громади близьких за родом діяльності людей.

Що таке супергрупи

Супергрупою називається співтовариство великої кількості користувачів додатка в одному чаті. Чисельність співрозмовників може досягати 5000 осіб. Якщо у вас вже створено співтовариство, в якому ви вирішили підвищити кількість учасників, для цього розробники месенджера зробили функціонально можливим перетворити звичайну групу в супергрупу. Після подібної трансформації за допомогою налаштувань співтовариство стане публічним, його можна буде знайти в пошуку і приєднатися будь-якому охочому (зі схвалення адміністратора чату, звичайно). Супергрупа «Telegram» вимагає контролю з боку керівника зважаючи на велику кількість співрозмовників.

особливості супергрупи

 • максимальне число що беруть участь до 5000 осіб;
 • можливість призначати адміністраторів, які контролюють роботу спільноти;
 • видаляти власні повідомлення може кожен учасник;
 • адміністратор, який керує спільнотою, має право видаляти будь-які записи;
 • новачкам доступна вся історія листування в супергрупі;
 • за рішенням адміністратора небажані учасники можуть виключатися з чату;
 • як і у випадку зі звичайними групами, кожен може запрошувати людей приєднатися до об’єднання.

Спільноти за інтересами стали популярними в усіх соціальних мережах, і опції месенджера «телеграм» також надають таку можливість користувачам. Для створення подібного об’єднання не потрібно володіти професійними навичками, це може зробити навіть початківець користувач програми.

Як створити супергрупу в телеграмі

Завдяки доступному інтерфейсу додатку, навіть якщо ваш «Telegram» не русифікований, створювати тематичні спільноти масштабу супергрупи просто. Розглянемо, як зробити груповий чат в телефонній версії:

 • запустити месенджер, викликати меню (три горизонтальні смужки на верхній панелі);Виклик меню в Telegram
 • клікнути «Створити групу» або «New group»;Створити групу
 • придумати назву чату, опис;вказуємо назву
 • перейти до розділу інформації про групу ( «Group info»);
 • натиснути кнопку перетворення в супергрупу «Upgrade to supergroup»;
 • додавати учасників можна за стандартною схемою за допомогою запрошувальній посилання або опції «Add Members». У користувачів також є можливість самостійно подавати заявку на вступ.

Всі дії по створенню групового чату трохи відрізняються для комп’ютерної версії:

 • відкрити програму;
 • в пошуковому рядку натиснути на значок у вигляді листа і ручки;
 • вибрати «Створити групу»;Створення групу в Web-версії
 • наступним кроком буде додавання фотографії, назви, опису;
 • далі, виробляються дії по додаванню учасників, для цього достатньо просто натискати на імена або рядок потрібних користувачів.

Додавати або виключати людей з групового чату є можливість тільки у його творця або адміністраторів. Ці опції можна знайти, перейшовши до налаштувань товариства. Щоб видалити небажаного людини з чату, потрібно перейти до профілю групи, де буде видно список всіх учасників. Навпроти кожного користувача буде доступна опція виключення.

Розробники програми постійно вносять корективи і додають нові функції, тому краще періодично оновлювати «телеграм», щоб користуватися стали доступними цікавими опціями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector