Що робити, якщо відсутній physxloader.dll

вступ

Практично всі сучасні комп’ютерні ігри розраховані на просунуті відеокарти і очікується, що ви будете користуватися найостаннішими версіями програмного забезпечення, включаючи драйвер відеоадаптера і різні допоміжні утиліти. Самий популярним і заслужено кращим вибором графічного процесора є рішення від компанії nVidia. Незважаючи на свою відмінну репутацію і практично бессбойную роботу, час від часу при спробі запустити гру може виникати помилка «physxloader.dll відсутня».

Помилка «physxloader.dll відсутня»

Запускаючи програму або гру, можете зіткнутися з такою помилкою

Цей файл є компонентом програмного пакету nVidia PhysX, який, в свою чергу, є складовою частиною драйвера відеокарти і відповідає за різні ефекти в комп’ютерних іграх. Далеко не кожна гра має потребу в цьому системному компоненті, але, якщо вона розрахована на його використання, відсутність необхідних файлів може викликати помилку «physxloader.dll відсутня». Вирішити проблему можна дуже просто декількома способами.

Способи вирішення проблеми

Перевстановлення пакету PhysX

Найбільш правильний і при цьому найпростіший спосіб. Вам потрібно перейти на сайт компанії nVidia і за цим посиланням www.nvidia.ru/object/physx-9.16.0318-driver-ru.html завантажити інсталяційний пакет nVidia PhysX. Після цього встановіть його, як звичайну програму. Можливо, для гарантованого результату знадобиться перезавантажити комп’ютер.

Перевстановлення пакету PhysX

Перевстановлення пакету PhysX — це можливо найпростіший, але і самий правильний спосіб

перевстановлення відеодрайвера

Є не менш простим і одночасно ефективним способом. Перейдіть на сайт компанії nVidia, в розділі «Драйвери» виберіть назву свого продукту, серію відеокарти, версію операційної системи і мову, після чого погодитеся з умовами використання та збережіть файл собі на жорсткий диск. Після цього також повторно його як звичайну програму, установник виконає всі дії в автоматичному режимі. nVidia PhysX буде інстальований, як один з компонентів драйвера.

Ручна установка бібліотеки

Найбільш ризиковий варіант, що має на увазі втручання в системний розділ. Якщо раптом версія завантаженого файлу чимось не сподобається системі, це може призвести до втрати працездатності і глибшого втручання в подальшому. Якщо ви усвідомлюєте всі пов’язані з цією процедурою ризики, скачайте файл physxloader.dll внизу цієї сторінки і помістіть його в системний розділ Windows, залежно від того, скільки біт має ваша система:

32 біта — C: \ Windows \ System32 \,
64 біта — C: \ Windows \ SysWOW64 \.

Система потребують доступу до змін в системному розділі, натисніть кнопку «Дозволити». Все, проблема вирішена.

Встановіть файл Physxloader.dll

Скачайте файл і помістіть в системний розділ Windows

висновок

Як бачите, якщо відсутня physxloader.dll, рішення до цього є, і воно зовсім нескладне. Пишіть нам, яким з трьох перерахованих способів саме вам вдалося вирішити проблему.

Завантажити файл physxloader.dll:
Версія 1 https://yadi.sk/d/09ZBHwjf34GRf5
Версія 2 https://yadi.sk/d/2zShI3F434GRip

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector