SHAREit — що це за програма і як нею користуватися

SHAREit — це утиліта, що дозволяє передавати дані між різними пристроями за допомогою модуля Wi-Fi. При цьому немає необхідності в підключенні до інтернету, а швидкість, як заявлено розробником, більш ніж в 40 разів вище, ніж у Bluetooth. Розглянемо, що це за програма і як нею користуватися.

SHAREit - що це за програма

Основні характеристики:

 • Кросплатформеність. Передавати інформацію можна між телефоном, планшетом і комп’ютером з різними операційними системами.
 • Підтримка різних типів файлів: фото, відео, документи, повідомлення, контакти і навіть файли ігор.
 • Перегляд на комп’ютері медіаконтенту телефону, і навпаки, моментальний перегляд і вивантаження контента з компа на телефон.
 • Автоматичний пошук інших пристроїв з SHAREit, що знаходяться в зоні видимості.
 • Можливість швидко передавати за допомогою SHAREit одному файли великого розміру, по кілька гігабайт без використання проводів.

Користуватися програмою поступово починають все більше людей. Адже вона не тільки прискорила процес обміну даними з комп’ютером, але і подружила настільки різні операційні системи, як iOS і Android.

Установка і використання

Розглянемо, як користуватися SHAREit. Для початку встановлюємо її на ПК з ОС Windows:

 1. Скачайте з офіційного сайту: http://www.ushareit.com.
 2. Після запуску інсталятора.
 3. Прийміть ліцензійну угоду.
 4. Виберіть, чи створювати ярлик на робочому столі.
 5. Дочекайтеся закінчення процесу установки.
 6. Далі необхідно прийняти угоду про конфіденційність.

Програма поки абсолютно безкоштовна для будь-якої з платформ. Після установки ви потрапите в основне вікно, де потрібно налаштувати підключення:

 1. Якщо ви хочете перенести дані з одного ПК на інший, то на обох машинах потрібно завантажити і відкрити утиліту.
 2. Як відправити дані на смартфон:
 • На комп’ютері в основному вікні натисніть «Показати QR-код».
  Показати QR-код
 • Запустіть на ньому SHAREit, дозвольте доступ до камери і відскануйте з екрану ПК штрих-код.
 • Тепер ви можете просто перетягнути у вікно цієї програми файли, які хочете відправити на інший пристрій.
 • Після закінчення передачі натисніть «Завершити з’єднання». Для передачі програма використовує або загальну Wi-Fi-мережу, або створить точку доступу.
 1. Інструкція, як передати дані зі смартфона з iOS на Андроїд:
 • Встановіть і відкрийте SHAREit на обох телефонах.
 • На пристрої Android натисніть «Отримати файл». Після цього на його екрані з’являться дані мережі, до якої потрібно підключити другий гаджет.
  Отримати файл на Android

  Отримати файл на Android

  Тобто, якщо при перенесенні даних між ПК і мобільником були варіанти створити точку доступу або використовувати доступну Wi-Fi-мережу, то тут пристрій Android створює свою точку доступу, до якої потрібно підключитися з iOS.
  Підключити до iOS / WP

 • На смартфоні Apple підключіться до зазначеної мережі і передайте вибрані файли. Тут також є обмеження. Вільно ви можете відправити тільки фото і відео з галереї. Якщо говорити про інших файлах, то доступні тільки передані через SHAREit, інші програма чомусь не бачить. Можливо, це буде виправлено в наступних версіях. Передати гри між такими смартфонами, звичайно, неможливо. По-перше, вони несумісні з-за різниці в операційних системах, а по-друге, iOS дозволяє встановлювати тільки підписані програми. Для обміну іграми передають і приймають пристрою повинні бути на ОС Андроїд.

Розробником заявлена ​​можливість передавати програму або гру через SHAREit:

 1. Відкрийте програму на обох гаджетах Android.
 2. Натисніть «Відправити».
  Відправка файлів в SHAREit
 3. Відкрийте вкладку «Програми» і виберіть потрібну гру.
 4. Натисніть «Відправити» ще раз.
 5. На другому пристрої натисніть «Отримати».
 6. Дочекайтеся, поки воно буде знайдено. На екрані з’явиться аватар приймає телефону. Натисніть на нього.
 7. Після відправки на приймаючому гаджет натисніть «Встановити». Для успішного запуску в настройках телефону вам потрібно дозволити встановлення додатків не з PlayMarket, інакше воно буде заблоковано.

Ось таке корисне додаток, по суті вирішальне проблему несумісності різних систем. Звичайно, воно поки не працює ідеально, але для швидкої передачі декількох файлів дуже зручно. Не потрібно витрачати час на USB-з’єднання, запуск спеціальних програм. А у випадку з Apple можна уникнути нудного процесу синхронізації з бібліотекою. Всього за пару кліків потрібна пісня або фотографія моментально потрапить в вашу медіатеку. Багато поки не знають, що взагалі це за програма під назвою SHAREit, але в PlayMarket у неї вже 100 мільйонів завантажень, так що тепер вона стає все більш популярною серед власників смартфонів, а це вже говорить на її користь.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector