Секретні можливості месенджера Telegram

Мессенджер «Telegram» — дуже просунуте додаток. Воно має безліч функцій, якими виділяється на тлі конкурентів. Крім того, як і в практично будь-який інший програмі, в «Telegram» є ряд секретів. У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо, які приховані можливості є у «Telegram», а також як користуватися кожної з них.

Секретні можливості месенджера Telegram

Приховані можливості «Telegram»

Скасування автозавантаження файлів

За замовчуванням деякі файли автоматично завантажуються і зберігаються в пам’яті вашого пристрою. Згодом їх може накопичуватися дуже багато. А якщо врахувати, що максимальний розмір пересилається файлу досягає 1,5 Гб, то можете уявити, через який час у вас закінчиться пам’ять в телефоні. Але цього можна уникнути, якщо виставити певні настройки. Вони розташовуються в розділі «Дані та диск», в пункті «Автозавантаження медіа». Ви можете вибрати ті типи файлів, які хочете, щоб завантажувалися автоматично. До речі, можна задати окремі параметри для мобільної мережі, Wi-Fi, а також роумінгу.

Секретний перегляд повідомлень

Коли вам надсилають повідомлення, і ви його читаєте, у відправника відображається спеціальний значок, завдяки якому він знає, що ви вже прочитали відправлене повідомлення. Якщо ви хочете приховати цей статус, можна поступити наступним чином. Після того як прийде повідомлення, вимкніть інтернет або переведіть телефон або планшет в режим польоту, а потім прочитайте повідомлення. Потім знову включіть інтернет або вимкніть режим польоту, і ваш співрозмовник не зможе дізнатися про те, що ви прочитали повідомлення.

Картинка в картинці

Іноді набагато простіше надіслати посилання на відео в YouTube, ніж відправляти великий файл. Примітно, що дивитися таке відео можна прямо в меню «Telegram». Щоб не відриватися від листування, можна активувати функцію картинка в картинці. Для цього після запуску відео натисніть спеціальну кнопку в правому куті відео програвача. Тепер відео буде відтворюватися у спливаючому вікні, а ви в цей момент будете продовжувати читати листування. Примітно, що відео буде продовжувати йти в такому ж режимі, навіть якщо згорнути месенджер «Telegram».

редагування повідомлень

Чи бувало у вас таке, що незабаром після відправки повідомлення ви помітили, що допустили якісь помилки? Щоб не вдарити обличчям в бруд, виправте їх. Якщо співрозмовник ще не встиг прочитати повідомлення, він нічого навіть не дізнається. Щоб зробити це, утримуйте палець на відправленому повідомленні, після чого у спливаючому меню виберіть функцію «Змінити». Після редагування повторно натисніть кнопку відправки, і у вашого співрозмовника буде відображатися вже змінений текст. Врахуйте, що функція не працює в секретних чатах.

редагування повідомлень

Повідомлення без попереднього перегляду і відповідь на повідомлення з домашнього екрану

Залежно від налаштувань попередній повідомлень може відображатися навіть на заблокованому екрані. Якщо ви не бажаєте, щоб хтось побачив, про що ви спілкуєтеся, вимкніть попередній повідомлень на заблокованому екрані. До цього в настройках перейдіть в розділ «Відомості та звук», де в пункті «Спливаючі повідомлення» виберіть «Не показувати». При цьому пам’ятайте, що якщо ввімкнено ви зможете відповідати на повідомлення навіть з заблокованого екрану. Іноді це дуже зручна можливість.

Відключення спливаючих повідомлень

Захист додатки паролем

Навіть якщо ви вимкніть попередній повідомлень, доступ до вашої листуванні може отримати той, хто добереться до вашого телефону або комп’ютера. Щоб уникнути цього, можна поставити пароль доступу до програми. Для цього в настройках, в розділі «Політика конфіденційності» перейдіть в пункт «Код-пароль», після чого задайте пароль з чотирьох цифр.

Захист додатки Telegram паролем

Знищення повідомлень через заданий проміжок часу

Однією з найкрутіших фішок «Телеграма» вважається можливість видаляти повідомлення через заданий проміжок часу. Така можливість доступна в секретних чатах. Почавши секретну переписку, перейдіть в налаштування чату, натиснувши на його заголовок, після чого виберіть пункт «Включити видалення за таймером». Там ви зможете задати проміжок часу від 1 секунди до тижня.

Саморобні стікери і гифки

Стікери та GIF-анімація — дуже популярний спосіб висловлювати свої емоції в інтернеті. Якщо в інших додатках можна скачати тільки готові набори, то в «Telegram» їх можна зробити самостійно. Для цього достатньо знайти в пошуку бот @Stickers і виконувати його вказівки. А якщо вимкнути в записаному відео звук, то воно відправиться в вигляді GIF-анімації і буде відтворюватися по колу.

бот @Stickers

бот @Stickers

Прихований онлайн-статус від небажаних контактів

За замовчуванням «Telegram» показує точний час, коли ви були в мережі і користувалися додатком. Але ці дані можна приховати. Для цього в розділі налаштувань «Політика конфіденційності» перейдіть до пункту «Остання активність». Можна як дозволити показ всім або комусь одному, так і приховати від усіх або від кого-то одного. При ввімкнено у співрозмовника буде відображатися приблизний час вашого перебування онлайн — недавно, на цьому тижні, кілька днів тому, в цьому місяці і так далі.

Прихований онлайн-статус

Закріплені чати і повідомлення

В останній версії месенджера «Telegram» розробники додали дуже цікаву функцію закріплених чатів і повідомлень. В Android для цього утримуйте палець на чаті, а на iPhone смахніте по листуванню вліво, а потім виберіть у меню пункт «Закріпити». Власники каналів можуть зробити аналогічну дію з будь-яким повідомленням. Тепер відвідувачі будуть бачити закріплене повідомлення у верхній частині екрану. Натиснувши на нього, можна відразу ж перейти, коли б воно не було написано, без необхідності перегортати.

відеоповідомлення

Відсутність відеодзвінків з легкістю компенсується відеоповідомленнями. Ви можете записати звернення тривалістю до 1 хвилини. Для цього натисніть на значок мікрофона біля поля введення тексту, після чого перемикач буде переведений в режим відеоповідомлення. Потім утримуйте кнопочку із зображенням камери, і записуйте відео. При бажанні можна переключитися на основну камеру. Відпустіть кнопку, і відео буде відразу ж відправлено.

Кольори для індикатора повідомлень

Ця функція доступна тільки на пристроях Android. Над екраном, біля вічка фронтальної камери, розташовується спеціальний світлодіод, який блимає при отриманні повідомлень. В налаштуваннях «Telegram» можна вибрати, яким кольором він буде світитися. Для цього перейдіть в «Налаштування» — «Відомості та звук» — «Колір світлодіода».

Самознищення аккаунта «Telegram»

Якщо ви тривалий час не плануєте користуватися «Telegram», в настройках вкажіть, через який час вашої неактивності аккаунт буде знищений. Для цього в розділі «Політика конфіденційності» виберіть пункт «Самознищення аккаунта». Можна налаштувати період тривалістю 1, 3, 6 місяців або рік.

самознищення аккаунта

висновок

Сподіваємося, що вам сподобалася наша добірка секретних можливостей месенджера «Telegram». У коментарях просимо вас розповісти, які з них ви використовуєте. Також розкажіть нам про секрети, не зазначених в статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector