Роумінг в Єгипті. Вартість хвилини Водафон Київстар Лайфсел

Єгипет віртуальний фото
Отже, ви вирішили поїхати відпочити в Єгипет, але залишатися на зв’язку з рідними, близькими або партнерами все ж потрібно. Але проблема в тому, що ваш телефон з карткою Водафон, Лайфселл або Київстар буде працювати в роумінгу. Що багаторазово збільшує вартість дзвінка для ВАС.

Вартість дзвінка в роумінгу для операторів Водаофон (МТС) в Єгипті

Компанія Водафон досить активно рекламує свої послуги нібито вони найдешевші, але це стосується тільки країн Європи в яких також є мережа Водафон. Наприклад, при використанні роумінгу в Польщі ви отримуєте 200 хвилин за 100 грн. Але в Єгипет не входить в число країн, в яких діє послуга роумінг як вдома, хоча Водафон присутній в цій країні.

тому вартість ВХІДНОГО дзвінка за хвилину буде обходитися Вам в 30 грн
Аналогічно вихідний дзвінок на будь-який оператор буде таке коштувати 30 грн за хвилину
Інтернет — 50 грн за мегабайт

Вартість послуг в Єгипті для власників сім карт Київстар

Що стосується компанії Київстар, то тут обставини трохи краще ніж в Водафон. Але все ж потрібно побоюватися за свій рахунок.

Тому що, як тільки ви робите перший дзвінок з Єгипту на будь-який номер Українського оператора з вас знімається абонплата за пакет хвилин, мегабайт або СМС.

Якщо зробите хоча б один дзвінко з вас зніметься — 60 грн і ви отримаєте — 15 хвилин вхідних та вихідних для дзвінків додому.

Якщо ви скористаєтеся інтернетом, з вас буде знято 60 грн і компанія київстар надасть Вам 100 мегабайт трафіку, але швидкість інтернету дуже плачевна, так що краще взагалі не користуватися такою послугою.

Якщо ви відправите смс повідомлення втратите 25 грн і отримаєте 25 смс (що в принципі за відсутності будь-якої зв’язку — відносно недорого)

Роумінг в Єгипті від лайфселл (Лайф)

Компанія лайфселл надає для своїх абонентів послугу під назвою Легкий роумінг, яку можна актвіровать як вдома, так і перебуваючи за кордоном.

Замовити послугу роумінгу як вдома можна за допомогою запиту — * 141 * 3 #
Вартість послуги — 10 грн на 30 днів

Але на відміну від Водафон і Київстар, необхідно уважно дивитися в якій мережі зареєстрований Ваш телефон. Щоб не платити більше, бо не з усіма операторами у лайфселл є договір.

Вартість хвилини розмови в роумінгу

Становить 5,3 грн за хвилину вхідного і 9,55 за хвилину вихідного розмови

При цьому телефон повинен бути зарегістірірован

  • Або В мережі Vodafone (Clickgsm)
  • Або в мережі Etisalat

замість висновку

Якщо Ви не хочете витрачати гроші на роумінг краще бронювати готель в якому буде доступ до інтернету (бажано безкоштовний). Так само можна купити місцеву сім карту і поповнити її на необхідну суму, так статися набагато дешевше ніж замовлення будь-якої послуги від мобільних операторів України.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector