Проходження гри Моя кав’ярня за рівнями

Моя кав’ярня — це гра для мобільних пристроїв, в якій нам належить розвивати кавовий бізнес. Необхідно закупити необхідне обладнання, найняти персонал і створювати кондитерські шедеври. Відмінна графіка і чудова ігрова атмосфера не дозволять закрити гру, не пройшовши жодного рівня. У цій статті ви дізнаєтеся різні секрети і знайдете проходження популярної гри Моя кав’ярня по всіх рівнях.

Про програму Моя кав’ярня

Бізнес симулятор Моя кав’ярня є однією з кращих ігор в мобільних маркетах в своєму жанрі. Цьому сприяє бездоганна графіка, затишний інтер’єр закладу навіть на початкових рівнях, а також нехитрий сюжет. Почавши гру, ви зможете створювати свої рецепти десертів, варити каву на власний смак і спостерігати, як відвідувачі вдячні вам за якість обслуговування. Чим смачніше будуть кави і частування, тим більше людей будуть заглядати в кав’ярню. І відповідно, ваші доходи будуть тільки рости.

У грі вам даються підказки що робити і як розвивати свою кав’ярню.

Підказки по грі

Підказки по грі Моя кав’ярня

Кожен новий відвідувач буде вимагати щось на свій смак. І вам потрібно буде діставати і надавати їм морозиво, капкейкі і інше.

Догоджати своїм клієнтам

Догоджати своїм клієнтам і дохід буде зростати

В процесі проходження рівнів реалізований престиж закладу. Це так званий досвід кав’ярні. Чим більше цього престижу у вашого закладу, тим більше можливостей у вас з’являється.

Дія в грі

Виберіть необхідну дію в грі Моя кав’ярня

На початкових рівнях все досить просто — дійте за підказками, і ви швидко перетворите напівпорожнє заклад в повноцінну кав’ярню.

Читайте також: Рецепти в грі Моя кав’ярня.

У чому суть рівнів гри

Щоб грати в Моя кав’ярня було максимально просто і весело, потрібно знати всі її особливості. До яких, в тому числі, відноситься ігрова валюта. Кожен початківець гравець повинен пройти навчальний рівень. Як тільки у вас з’являється кав’ярня, потрібно прийняти першого відвідувача.

Початок гри

Початок гри Моя кав’ярня

Їм буде якась Марі. Їй потрібно морозива і чаю. Тому поставте тумбу для чаю і просту барну стійку зі стільцем. Щоб відвідувачеві було на чому сидіти. Всього потрібно буде витратити близько 180 монет.

В такому дусі буде проходити більшість рівнів. І вам потрібно знати, як правильно витрачати ресурси. Тому як з кожним рівнем гра буде ставати все складніше.

Коротко про ігрову валюті:

Валюта: Особливості:
рубіниЗ’явилися в оновленні 2018.1. Рубіни стануть недоступними відразу ж. Вони з’являються на 8 рівні. З їх допомогою можна покращувати будівлі містечка, щоб збільшити престиж кав’ярні. Можна отримати за самостійно виконані замовлення, де застосовується стильне обладнання. А також отримати в фестивальних завданнях і виконання міських замовлень.

рубіни

Рубіни в грі Моя кав’ярня

діамантиВикористовуються для закупівлі апаратів для магазину, покупки спецій в крамниці, відкриття рецептів. Також за діаманти можна оновити міські та телефонні замовлення. Отримати їх можна різними способами: за завдання, виконання прохань відвідувачів, виконуючи фестивальні завдання і т. Д.

діаманти

Діаманти в грі Моя кав’ярня

монетиОсновна валюта, якою ви розраховуєтесь за більшість предметів в грі. Основний ваш дохід буде зростати якраз в монетах.

Щоб пройти кожен рівень гри Моя кав’ярня з максимальним заощадженням цінних ресурсів, не поспішайте завершувати рівень швидко. Виконуйте попутні завдання. Чим більше ви заощадите і заробите, тим легше вам буде надалі. І навпаки. Головна і важлива рекомендація — не купуйте просте обладнання.

просте обладнання

Просте обладнання в грі Моя кав’ярня

Найкраще взяти стильне обладнання в банку, як тільки надійде пропозиція. Частіше заглядайте в банк, щоб потрапити на вигідні ціни.

Це може бути корисним: Як пограти Sea of ​​Thieves на ПК.

Поради для проходження гри Моя кав’ярня

Коли ви просунетеся в рівнях далі, не поспішайте наймати велику кількість барист. Цілком достатньо одного. Він відмінно може справлятися з усіма справами. Тим більше, що спочатку їх буде небагато. Можна використовувати одного бариста до тих пір, поки ваш ресторан не стане дійсно потребуватиме другому, третьому в процесі проходження всіх етапів. Першим бариста буде Тетяна.

Інформація про бариста

Інформація про бариста в Моя кав’ярня

Її вміння потрібно розвивати регулярно і прокачувати до сьомого рівня. Після цього потрібно відкрити вміння — простий подарунок.

Подарунки від барісти

Щоденні подарунки від барісти

Так ви будете отримувати по 2 простих подарунка в день.

Основні поради щодо проходження геймплея в додатку:

 • Навичка «Швидкість» у барісти не потрібно качати максимально. Досить на початковому етапі кілька рівнів. До речі, коли Тетяна докачаєте до 7 рівня, можна думати про другий бариста;

  найм барісти

  Вікно для найму барісти

 • Розширюйте по можливості коробку зі спеціями. Це дуже важливий момент в початковому розвитку вашої кав’ярні;

  Розвивайте коробку зі спеціями

  Розвивайте коробку зі спеціями в Моя кав’ярня

 • Скуповуйте у Фернандо все подарунки. Вони надають гравцеві хороші бонуси. Дають додатково запаси спецій, діамантів, монет;

  Подарунки у Фернандо

  Купуйте подарунки у Фернандо для отримання бонусів

 • Дотримуйтеся і розвивайте єдиний стиль кав’ярні. Це буде в подальшому відмінним бонусом, так як затишний інтер’єр надає вам додатковий відсоток від доходу в вашу казну;

  Єдиний стиль кав'ярні

  Розвивайте єдиний стиль кав’ярні для отримання бонусів

 • Щоб заробити більше спецій, приймайте замовлення по телефону. Телефонні замовлення можна оновлювати. На початкових рівнях в них немає необхідності;

  Замовлення по телефону

  Приймайте замовлення по телефону для отримання бонусів

 • На середніх рівнях вам також потрібно приєднатися до міста. Назва особливо не має значення. Це дозволить отримувати більше телефонних замовлень — а значить спецій. При цьому нагорода поповнюється невеликою кількістю рубінів в грі Моя кав’ярня;
 • Якнайбільше виконуйте завдання фестивалів. Це дозволить поповнювати вашу скарбницю новими цінними ресурсами.

  скарбниця

  Скарбниця в грі Моя кав’ярня

Слідкуйте за подіями. Розробники гри час від часу запускають свята в грі, де ви отримуєте цінні подарунки та відсотки за обслуговування у вигляді бонусу.

Значок ігрового події

Значок ігрового події в грі Моя кав’ярня

Частіше заглядайте в додаток, щоб не пропустити їх. Такі події супроводжуються позначкою вгорі екрану.

Рекомендуємо до прочитання: Як ввести код в грі Клуб романтики.

Як отримувати більше ресурсів

Гравці часто скаржаться, що їм подобається гра Моя Кав’ярня, але не вистачає ресурсів, щоб весело і безтурботно грати. Так як будь-яка покупка або дію в грі щільно зав’язано на ігровий валюті.

Полку для нагород

Полку для нагород в Моя кав’ярня

Щоб отримати якомога більше діамантів, дивіться відео з рекламою, за яку вам зараховується 1 діамант. Другий спосіб — це полку з нагородами. Досить важливий об’єкт в грі на будь-якому рівні. Після установки полки в вашому меню з’являється додатковий пункт — досягнення.

Рекламне відео

Дивіться рекламне відео для отримання діамантів в грі

Відкривши цей список, ви побачите досягнення, за які отримаєте ігрові цінності, включаючи діаманти.

Щоб отримати більше нагород, відповідайте на питання Білла. Він дає нам можливість проявити себе у вікторині. Маргарет дуже азартна жінка. Вона пропонує нам пограти з нею в кістки. Ставка — 200 монет.

Грайте в кістки з Маргарет

Грайте в кістки з Маргарет для отримання бонусів

Але вигравши, ви можете отримати додаткові діаманти, рубіни, спеції. Всілякі рецепти можна отримати на офіційному сайті гри — http://ru.mycafe.games/recipes/. Виберіть цікаву для її та натисніть на неї, щоб відкрився список з рецептами для гри Моя кав’ярня.

рецепти

Рецепти на сторінці офіційного сайту

Якщо ви є справжнім шанувальником гри, ви просто зобов’язані відвідати офіційні групи гри в соціальних мережах. Тут часто модератори і самі користувачі залишають корисні новини та дати проведення наступного ігрового події. У групах можна знайти масу корисної інформації по проходженню рівнів. Знайти їх дуже просто. Скористайтеся пошуком в соціальній мережі, в якій ви зареєстровані. Для користувачів, які користуються ВКонтакте, посилання на групу: https://vk.com/mycafegame.

Офіційна група гри

Офіційна група гри в ВКонтакте

Адміністрація гри щодня бореться з чітерством в грі. На сторінці групи в ВК розміщено повідомлення: якщо ви бачите гравця з неприродно великим рівнем в містечку, повідомте адміністрації. Такі акаунти пильно розглядаються. Після чого видаляються, якщо було виявлено порушення правил гри. Тому необхідно здійснювати проходження всіх рівнів популярної гри Моя кав’ярня, не використовуючи забороненого ПО.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector