Програми для обробки відео

Незалежно від того, професійний ви монтажер відео або тільки початківець користувач, створення відео є зручним рішенням, що дозволяє на довгий час зберігати спогади про яскраві події минулого. Знімали ви відео на ваш смартфон або цифрову зеркалку, відеокамеру або дешеву «мильницю» — редагування відео дозволить вам не тільки створити з відзнятих вами відео якісний відеоролик, але і поділитися ним з друзями. Вибір відповідної програми для монтажу і обробки відео безпосередньо залежить від того, яким комп’ютером ви користуєтеся, які гроші готові на це витратити, і який кінцевий результат ви хочете отримати. В даному матеріалі я розповім про різноманітність продуктів для створення і редагування відео, а також представлю посилання на їх завантаження в мережі.

Кращі програми для оброблення відеороликів

Як уже згадувалося, при виборі найбільш зручного редактора варто усвідомити, наскільки для вас це важливо. Якщо інтерес в відеомонтаж випадковий, і обмежений суто одним роликом, то варто придивитися до безкоштовних редакторам зі спрощеним функціоналом. Якщо ж ви плануєте і далі займатися редагуванням відео, то варто зробити вибір на користь професійного редактора відео, і поступово вивчаючи його можливості, удосконалювати свої навички в справі відеомонтажу.

Розглянемо найбільш популярні і функціональні рішення, що існують в даному софтварном сегменті.

Premiere Elements 15 — простий відео редактор

Часто розглядається як скорочена версія «Adobe’s Premiere Pro», програма «Premiere Elements 15» є відмінним вибором в справі створення і редагування відео. Цінуємо за свою кроссплатформенность (працює на Віндовс і Мак), а також за дружній до користувача інтерфейс, «Premiere Elements 15» має багатий функціонал і може бути рекомендована як починаючим свій шлях аматорам, так і досвідченим професіоналам. Програма дозволяє створювати відео колажі, покращувати базову аудіо, рятувати пейзажі від туману, стабілізувати відзняте відео і багато іншого. Adobe додав до програми деякі «родзинки» (наприклад, «розмиття руху»), що дозволяють поліпшити деякі спортивні сцени, а вбудований в програму органайзер дозволяє зберігати ваші файли відсортованими і організованими для зручного пошуку, перегляду та доступу до них з боку користувача.

 • Статус програми: платна.
 • Мова: доступна російська версія.

Premiere Elements 15

Adobe Premiere Elements 15

Корисно знати: Movavi Конвертор Відео — що це за програма і як її використовувати?

Cyberlink PowerDirector 16 — програма з безліччю функцій

Cyberlink PowerDirector 16 — це потужний і дружній до користувача редактор відео, володіє інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Можливості продукту включають підтримку 360-градусного редагування відео, а також безлічі режимів роботи з відео. Зокрема, режим «Extreme Toolkit» призначений для спортивних відеороликів, подорожей та інших активних сцен, «TrueTheater color» — додасть драматичної глибини динамічно мінливих квітам, а унікальний режим «Vertical Video Mode» трансформує наявні ролики в формат 9:16, що використовується в роботі стрімових відеосайтів.

 • Статус програми: платна.
 • Мова англійська.

PowerDirector 16

Cyberlink PowerDirector 16

Pinnacle Studio 21 — допоможе обробити будь-яке відео

Програма Pinnacle Studio 21 володіє вражаючим набором особливостей. Ви можете імпортувати відео з широкого набору ресурсів, є підтримка 3Д, 360 відео та мульти камери, безлічі фільтрів і переходів. Розробники істотно переробили критикований раніше інтерфейс програми, і нині Pinnacle є одним з найбільш візуально-приємних і інтуїтивно-зрозумілих редакторів в ОС Віндовс, що гарантує швидкий доступ до ваших улюблених інструментів. Істотно підвищилася і надійність додатка, тепер воно не вилітає від різних помилок і збоїв як раніше.

 • Статус програми: платна.
 • Мова: доступна російська версія.

Pinnacle Studio 21

Pinnacle Studio 21 Ultimate

Corel VideoStudio Pro X10 — велика кількість ефектів і фільтрів для роликів

Коли ми говоримо про процес редагування і обробки відео для Ютуб, то майже кожен додаток робить це добре, але «Corel VideoStudio Pro X10» робить це просто відмінно. Програма підтримує 360-градусний VR, 4K, ультра HD and 3D, має понад 1500 редагованих ефектів, фільтри та інші корисні можливості. І хоча інтерфейс програми буде складно для новачків, витративши час на його вивчення ви станете професіоналом в справі захоплення і редагування відео.

 • Статус програми: платна.
 • Мова англійська.

VideoStudio Pro X10

Corel VideoStudio Pro X10

Adobe Premiere Pro — професійний інструмент

Один з мастодонтів відео редагування, «Adobe Premiere Pro» є крос-платформних і ультрапопулярним редактором, визнаним стандартом софта даного плану. Підтримуючи практично будь-який відео формат, редактор є зручним інструментом для професійного монтажу відео, включаючи фільми, телебачення та Інтернет. Продукт пропонує достатній інструментарій для роботи з 360-градусної віртуальною реальністю включаючи 8К-ролики, при цьому підтримує імпорт і експорт відео з інших програм-аналогів рівня «Final Cut Pro».

 • Статус програми: платна (безкоштовна ознайомча версія діє 7 днів).
 • Мова: доступна російська версія.

Adobe Premiere Pro 2017

Adobe Premiere Pro

Програми для обробки video для Mac

Незважаючи на те, що користувачі Мак не мають такого багатства вибору, який є у користувачів Віндовс, на ринку представлений ряд продуктів, покликаний стати гідною відповіддю на існуюче для Windows різноманітність.

Продукт: Функціонал:
Adobe Premierre Pro CCЦе одне з лідируючих в індустрії рішень для редагування, що дозволяє відредагувати абсолютна більшість відео форматів і створити професійний продукт з відмінною кольоровою палітрою для фільмів, ТВ або інтернет. Підтримується російську мову, платна версія з умовно-безкоштовним пробним періодом в 30 днів.
Apple Final Cut ProВикористовує унікальну технологію «Magnetic Timeline 2», зручний і дружній інтерфейс, і інші корисні можливості. Програма популярна серед багатьох режисерів і творців кліпів, з її допомогою були змонтовані фільми «Дзвінок», «300 спартанців», «Люди Х» та інші.
Apple iMovieДаний редактор пропонує вам все багатство інструментарію для створення вашого відео, включаючи підтримку відео 4К. З його допомогою легко імпортувати або експортувати медіа, трансформувати кліпи в якісне відео, додати до вашого фільму різні ефекти і так далі.
LightWorksІнтерфейс даного едітора може бути складний для новачка, і може вимагати для своєї роботи необхідних знань, умінь і навичок. При цьому веб-сайт програми зберігає безліч навчальних відео по продукту, і детально вивчивши функціонал даної програми ви можете стати її відданим прихильником (особливо при подальшому використанні створеного відео на Ютуб).

Apple Final Cut Pro

«Apple Final Cut Pro» — один з найбільш функціональних едітор для Маc

Це цікаво: як накласти відео на відео онлайн.

Безкоштовні спрощені відеоредактори

Функціонал більшості безкоштовних відеоредакторів має кілька урізані можливості, але в цілому це зручне рішення для більшості нескладних завдань.

Openshot — редактор для різних ОС

Програма «OpenShot» має свої версії на Віндовс, Маc і Linux, являючи собою нелінійний редактор по роботі з відео. Підтримує популярні відео і аудіо формати, вміє працювати з мульти треками, готовими шаблонами, тривимірними анімованими титрами, ефектами так далі. Російська мова не підтримується.

OpenShot

OpenShot 2.3

VideoPad — напівпрофесійний інструмент для обробки відео

Цифровий редактор «VideoPad» — це досить професійне рішення для створення відео. Безкоштовна версія продукту доступна тільки длянекоммерческого користування. Серед переваг даного едітора — підтримка редагування тривимірного відео, відмінна робота зі звуком, підтримка різних плагінів і інші корисні можливості.

VideoPad

програма VideoPad

Freemake Video Converter — допоможе конвертувати файли

«Freemake Video Converter» — безкоштовний інструмент для конвертації відео, з підтримкою простих способів його редагування — нарізка і об’єднання відео, поворот, створення слайд-шоу і іншим схожим опціональний.

Video Converter

Freemake Video Converter

Movie Maker — безкоштовна програма

«Movie Maker» раніше включався в різні версії ОС Віндовс, і з його допомогою створювалися ролики досить хорошої якості. Незважаючи на те, що він відсутній в сучасних версіях ОС Віндовс, ви все ще можете скачати його в мережі, встановити на ПК і користуватися його функціоналом.

Movie Maker

Один з безкоштовних аналогів — це встановлений раніше в Віндовс «Movie Maker»

Читайте також: як зробити прев’ю для відео на YouTube?

Онлайн-сервіси для монтажу відеофайлів

Також при створенні відео варто уважніше придивитися до відповідних мережевих сервісів, що пропонують редагування відео онлайн. Їх безкоштовний функціонал зазвичай дещо обмежений, але для здійснення базових операцій відеомонтажу використання даних мережевих інструментів може бути гідною альтернативою.

Серед таких мережевих рішень я б відзначив такі:

 • Life2film — умовно-безкоштовний редактор з російськомовним інтерфейсом, досить дружнім до користувача;
 • Magisto — зручний інструмент з широкими можливостями, з підтримкою різних шаблонів відео, що полегшують процес редагування;
 • Online-video-cutter — безкоштовний сервіс, створений спеціально для обрізки відео, з вкрай спрощеним функціоналом;
 • Video Toolbox — це безкоштовна цифрова платформа, створена для редагування відео. Дозволяє отримати деталізовану інформацію про використаний у відео кодеку, частоті кадрів, дозвіл і інших параметрах. Дозволяє працювати з відео до 600 мегабайт.

висновок

Якщо ваше знайомство з відео едітінгом тільки почалося, то варто придивитися до спрощеним безкоштовним рішенням, мають простий інтерфейс і базові можливості. Якщо ж ви плануєте займатися монтажем «всерйоз і надовго», то варто зробити вибір на користь платних професійних програм для якісної обробки відеороликів. Саме вони дарують все багатство функціоналу, призначеного для створення і редагування відео.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector