Послуга міжнародний Лайф? Що краще для дзвінків за кордон? —

Міжнародний лайф
Продовжуємо розглядати послуги мобільних операторів, які дозволяють заощаджувати на дзвінках за кордон, а зокрема в Росію. І сьогодні на розгляді послуга міжнародний Лайф, саме послуга а не тарифний план оскільки тариф міжнародний Лайф невигідний для використання в межах України, а дану послугу, як і Лайф Росія можна підключити до будь-якого тарифного плану.

Як підключити або відключити послуг міжнародний Лайф

Для цього компанія Лайф створила USSD запит — * 141 * 2 #
Набравши який ви зможете підключити дізнатися вартість і відключити послуг в залежності від обраного меню.

Вартість користування послугою

Абонентська плата

10 грн на 30 днів з момент підключення

Плата за з’єднання

2 грн (знімається в першу секунду)

Дзвінки на стаціонарні номери в країни Індія, Канада, Китай, США (крім Аляски і Гавайських островів) Німеччина, Ізраїль, Польща, Греція, Іспанія, Італія, Кіпр, Малайзія, Португалія Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Данія, Ірландія , Ісландія, Литва, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія, Швеція та Росія (крім номерів білайн і Мегафон)

29 копійок — перші 5 хвилин наступні по 69 копійок

Росія на номери мобільних Білайн і мегафон

2 грн за хвилину

Скільки коштує дзвінок в Росію?

При абонентській платі в 10 грн і з’єднанні в 2 грн ви отримуєте розмову в тривалістю в 10 хвилин за 7 грн (без урахування абонентської плати) і це тільки на стаціонарні номери. Тому якщо Вам потрібно дзвонити своїм родичам або по роботі часто, то краще скористатися послугою від МТС під назвою 0 за кордон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector