Пільговий лайфселл тариф за 25 грн.Чего варто побоюватися?

пільговий тариф
Даний тариф під назвою Пільговий був випущений компанією лайфселл як тільки була піднята абонентська плану в тарифному плані дзвінки всім. Раніше відразу варто зауважити найбільш дешевим тарифним планом серед наявних був саме пакет дзвінки всім з абонплатою в 20 грн, зараз же ця абонплата становить 40 грн. І він перестав бути привабливим для нових абонентів, а на вже «підсіли» на колишній Лайф користувачів сама компанія плювала з великої дзвіниці. Ось для цього і був створений тариф ПІЛЬГОВИЙ.

Ось чому Пільговий для нових абонентів?

Справа в тому, що тариф пільговий недоступний для існуючих абонентів і для того щоб платити абонплату в 25 грн необхідно купити новий пакет. Але для більшості населення зміна номера досить критична і не кожен погодитися його поміняти, тому що номер може бути з ряду красивих або його знають велику кількість людей, потенційних клієнтів і так далі. І ось для заманювання нових абонентів до мережі Лайфсел був придуманий цей тариф.

Для тих хто збирається підключатися до лайфселл і купувати номер даного оператора, тільки для того щоб платити невелику абонплату радимо ознайомитися з відгуками про компанію ось тут і прочитати матеріал про вигідні тарифних планах у відносному порівнянні на даний момент.

Тариф пільговий — що входить в абонплату 25 грн?

Дзвінки всередині мережі

Безлім

Дзвінки на інші оператори

100 хвилин

Інтернет

300 мегабайт

смс

50 штук

абонплата

25 грн

замість висновку

Це був би ідеальний тарифний план для дзвінків. Мається на увазі для тих, кому не потрібен інтернет. Тому як за 25 грн отримати безлим всередині мережі та 100 хвилин на інші оператори — це дуже гарна пропозиція. Але з огляду на як лайфселл надходить зі своїми абонентами піднімаючи абонплату в 2 і більше разів, варто серйозно задуматися. Адже ніхто не знає скільки ще проіснує даний пакет.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector