Підсилювач сигналу зв’язку


Стільниковий зв’язок — то необхідне, без чого складно уявити собі сучасний світ. Мобільні телефони з’єднують людей, що знаходяться за сотні кілометрів один від одного. Але в місці зі слабким сигналом стільникового зв’язку може бути відсутнім або ж прийом буде настільки слабким, що він буде постійно зриватися. Щоб модифікувати і коригувати сигнали цифрового мобільного зв’язку, існують різноманітні підсилювачі.

Підсилювачі стільникового зв’язку і принципи їх роботи

Підсилювач сигналу зв’язку вирішить проблему з перебоями в надходженні сигналу раз і назавжди. В основному можна перерахувати кілька причин, за якими може бути відсутнім сигнал: використовуваний оператор не покриває необхідну територію, місцевість має такі особливості рельєфу, що перешкоджають проникненню сигналу, тип самої будівлі (іноді занадто товсті стіни не пропускають сигнал або мова йде і підземних конструкціях і т .п.). Вибір підсилювача залежить від того, з якої причини немає прийому мобільної мережі.

Серед GSM-підсилювачів найпоширенішими є спеціальні антени і репітери. Антена встановлюється зовні і приймає сигнал найближчій вишки, посилюючи його. Репитер відрізняється тим, що це більш потужний пристрій, його навіть використовують для забезпечення сигналу стільникового зв’язку в метро. Якщо підсилювач встановлено, але якість сигналу не змінився, слід звернути увагу на деякі моменти.

  • Були обрані не ті характеристики для підсилювача — можливо, була неправильно підібрана частота, пристрій володіє недостатньою потужністю або невірно задана площа тієї зони, яку повинен покрити сигнал.
  • Підібрані невідповідні комплектуючі частини: антени, кабелю, розподільники і т.п.
  • Розташування антени виконано неправильно. Це може забезпечити зворотний канал сигналу.
  • Неякісно зібрані роз’єми підсилювача. Можливий також виробничий брак, коли роз’єми неправильно спаяні.
  • Задана помилкова конфігурація налаштувань самого GSM-сигналу. Без правильних налаштувань і параметрів сигнал просто не буде функціонувати в потрібній місцевості.

При виникненні проблем з отриманням або поліпшенням сигналу слід перевірити підсилювач, виходячи з вище зазначених пунктів. Підсилювач не створює сигнал, а отримує, обробляє і коригує його, а потім відправляє на мобільний телефон. Так що, якщо будуть задані неправильні параметри, то його неможливо буде працювати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector