Перекладачі через камеру телефону онлайн

Тим, хто живе в епоху розвитку цифрових технологій дуже пощастило. На наших очах звичайні радіотелефони, у яких тільки одна функція — дзвінок, перетворюються в універсальні пристрої. Які можуть замінити телевізор, комп’ютер, аудіоплеєр, фотоапарат і т. Д. А ще мобільний пристрій може стати повноцінним трансформатором тексту з однієї мови на іншу. Сьогодні ми поговоримо про перекладачів, які працюють через камеру мобільного телефону в режимі онлайн. А вірніше про кращих представників цього виду програм.

Google Translate — кращий перекладач через камеру смартфона

Особливо корисні програми для перекладу через фотокамеру в подорожах. Якщо якусь мову викликає у вас труднощі, виберіть його в додатку і вкажіть друга мова. Який є вашим рідним. Google Translate є одним з кращих програм для комп’ютера і додатком для мобільних пристроїв Андроїд і iOS.

Google Translate
Переклад тексту в Google Translate

Він швидко переводить на 103 мови і працює в будь-якому напрямку. При цьому може переводити для вас на 59 мов в тому випадку, якщо на вашому телефоні раптом пропаде інтернет.

Переклад через камеру
Переклад через камеру смартфона онлайн

Через камеру Google Translate перекладає на 88 мов. Детальніше про підтримувані мовами можна дізнатися за адресою: https://support.google.com/translate/answer/6142483.

мови
Мови Гугл Перекладача

На пристрої при установці додатка вам необхідно дозволити доступ до галереї, камері, а також до мікрофона. Додаток можна завантажити в App Store і Google Play. І користуватися ним онлайн або оффлайн. При завантаженні додаток встановлює мову за замовчуванням той, які встановлено таким на мобільному пристрої.

Це цікаво: перекладач онлайн з вимовою слів.

Як користуватися Google Translate онлайн

Давайте розглянемо, як працювати з перекладачем Гугл і використовувати за призначенням. Отже, запустіть додаток, натиснувши значок на робочому столі.

Гугл перекладач
Натисніть іконку Google Перекладача

Усередині нього є розділ, який допоможе вам швидше ознайомитися з основними функціями перекладу через камеру.

огляд продукту
Виберіть «Огляд продукту»

Натисніть на пункт «Огляд продукту». У ньому докладно з ілюстраціями показано, як працювати з перекладачем в режимі камери.

Подальший порядок дій:

 1. Коли ви натиснете в кінці огляду кнопку «Готово», активується камера вашого мобільного пристрою. Ви вже можете наводити її на будь-який текст, щоб перевести;
  Наведіть камеру на текст
  Наведіть камеру на текст, щоб перевести
 2. Якщо ви хочете змінити мову, вгорі натисніть на мовної блок і виберіть потрібний;
  Натисніть на текст вгорі
  Натисніть на текст вгорі, щоб вибрати іншу мову
 3. Після чого без будь-яких додаткових налаштувань наведіть камеру на текст, який потрібно перекласти.

На зображенні тут же відобразиться переклад на мову, який ви вибрали. Залежно від можливостей камери смартфона, текст можна перекладати навіть на екранах кінотеатрів, з різної відстані. Сфотографуйте переклад, щоб не читати текст з тремтячою камери. Програма може також трансформувати голос, який уловлює з мікрофона пристрою. І виводити значення на екрані мобільного телефону. Без сумніву — це найкраще онлайн-додаток для перекладу на камеру.

Це може бути корисним: перекладач з картинки онлайн.

Lingvo ABBYY Live — допоможе перевести текст по картинці з будь-якої мови

Словники від компанії-розробника ABBYY заслужено є кращими в усьому інтернеті. Додаток «Lingvo Live Словник» є для Андроїд і для iOS.

Lingvo Live Словник
Lingvo Live Словник в App Store

Але читати з зображення може поки тільки додаток для пристроїв Apple. Швидше за все версія для Андроїд вже в розробці. Також ця функція в Lingvo ABBYY не дозволяє переводити всю сторінку відразу. Ви можете вибрати частину тексту, який буде доступний для перекладу.

Після того, як ви завантажили і встановіть програму на свій пристрій, відкрийте його, щоб протестувати функцію перекладу через фотокамеру на телефоні online.

Порядок дій:

 1. Після запуску наведіть камеру на текст, який потрібно перевести;
 2. У вікні програми вам потрібно вибрати фрагмент тексту. Для цього скористайтеся чотирикутної рамкою. За її краях є регулятори, які потрібно перемістити для зміни розміру рамки;
  Виберіть фрагмент тексту
  Виберіть фрагмент тексту, який ви хочете перевести
 3. Натисніть під вікном кнопку для перекладу;
  Натисніть кнопку перекладу
  Натисніть кнопку перекладу під вікном
 4. Тепер ви можете вибрати будь-яке слово на зображенні, щоб з’явився його переклад. У картці міститься слово, а також артиклі та ін .;
  Виберіть слово
  Виберіть слово, щоб його перевести
 5. Вибравши кілька слів у реченні, можна зрозуміти про що йде речь.Lingvo Live поступається по функціональності додатку від Google. Але цілком може згодиться, якщо ви шанувальник продукції від ABBYY. Завантажити перекладач можна на офіційному сайті https://www.lingvolive.com/ru-ru.
  Натисніть на посилання магазину
  Натисніть на посилання магазину для пристрою, щоб завантажити перекладач ABBYY

Знайдіть внизу головної сторінки посилання на додаток в магазині для вашого пристрою.

Читайте також: голосовий перекладач онлайн.

Camera Translator — відмінний online-транслейтор через фотокамеру

Мобільний додаток Camera Translator переводить на 150 мов світу. Добре організована функція перекладу з фотокамери мобільного пристрою. Але є в ньому деякі обмеження: додаток тільки англійською, а також є поки тільки для Android. Завантажити для свого телефону можна в Play Market.

Camera Translatator
Додаток Camera Translatator

Додаток вміє перекладати не тільки онлайн, але в деяких випадках корисно і без інтернету. Camera Translator переводить для вас текст голосом.

Додаток дозволяє нам користуватися перекладом по фото оффлайн, переклад через камеру смартфона, а також переклад голосом. Це об’єднання робить його кращим серед конкурентів в Play Market. Завантажте його до свого мобільного пристрою і запустіть.

Подальший порядок дій:

 1. Виберіть потрібну мову перекладу;
  Виберіть мову для перекладу
  Виберіть мову для перекладу в додатку
 2. Наведіть камеру на табличку або текст з невідомої для вас фразою. Ви можете підкоригувати рамкою область, де розташований текст. Таким чином з додатком буде легше його розпізнати. І він швидше відобразить переклад для вас;
  Підкоригує текст
  Підкоригує текст в рамці для перекладу
 3. Після того, як ви отримаєте переклад, ви можете сфотографувати результат. Щоб в майбутньому ознайомитися з перекладом. Або досліджувати докладніше, що там написано;
  сфотографуйте результат
  Сфотографуйте результат перекладу
 4. Ви можете попросити носія мови говорити в ваш смартфон, щоб зрозуміти, що він говорить. При цьому текст буде автоматично з’являтися перекладеного блоці.
  Переклад голосу
  Переклад голосу в додатку

Додаток може похвалитися вмінням переводити оффлайн практично на всі мови світу. Можна проговорити промову в мікрофон мобільного пристрою, щоб в подальшому перевести його на потрібну мову в додатку. Воно також добре справляється з перекладами невиразною мови.

Яндекс Перекладач — легко розпізнає текст

Є ще одна програма, про яку не можна не згадати — це Яндекс Перекладач. Він також здатний відмінно справлятися із завданням — перекладати текст із зображення на камері. Ця програма здатна переводити на 90 різних мов в режимі оффлайн. У ньому присутній голосове введення, а також виразна озвучка тексту. Крім цього програма має велику кількість словникових статей, в яких ви можете знайти те чи інше вживання слів і фраз.

Яндекс Перекладач доступний для пристроїв з Android і iOS. Фотоперевод працює лише для 12 популярних мов. Але цього в більшості випадків цілком достатньо. Зате може похвалитися перекладом цілих сайтів, посилання яких ви вкажете в додатку. Перекладач автоматично визначає мову, який ви покажете йому через камеру, зберігає всю історію ваших перекладів. Яка доступна з кеша оффлайн.

Завантаживши Яндекс Перекладач, ви познайомитеся з новою мовою — емодзі.

Переклад з мови емодзі
Переклад з мови емодзі в Яндекс Перекладач

Перекладач смайликів тепер також є в додатку. Виберіть в додатку мову, який потрібно перевести через камеру смартфона, включите Wi-Fi або мобільний інтернет.

потім:

 1. Виберіть у верхній частині вікна мови для перекладу;
 2. Наведіть камеру на напис, яку хочете перекласти російською (або іншу мову);
 3. На зображенні ви відразу ж побачите переклад.

Переводите слова не потрібні, використовуйте як словник чи створюйте власні словосполучення або картки. Ці функції дуже корисні при вивченні мови. Таким чином, ми розібрали, які перекладачі через фотокамеру мобільного телефону найкраще працюють в онлайн і оффлайн режимах.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector