Огляд і настройка Wi-Fi Map Pro

Трапляється, що кожному з нас терміново потрібен інтернет, але на рахунку немає коштів, щоб користуватися з’єднанням від оператора, а всі навколишні точки Wi-Fi закриті. В такому випадку на допомогу прийде додаток Wi-Fi Map Pro, яке надає велику базу даних паролів для мереж по всьому світу.

Огляд програми для мобільних пристроїв

Базу паролів наповнюють самі користувачі

З його допомогою ви можете дізнатися ключ від закритої мережі і підключиться до неї, користуючись інтернетом безкоштовно. Програма працює через сервіс Foursquare на зразок соціальної мережі — будь-який бажаючий може додати ключ до тієї чи іншої точки доступу.

Як вона працює?

Ви заходите в додаток, перед вами з’являється карта, де будуть відзначені всі місця з бездротовим підключенням. Клікнувши на одне з них, ви отримаєте пароль, який потім можете ввести в настройках підключення на своєму пристрої. Програма функціонує в будь-якій країні, що зручно для мандрівників, які часто не знають, чи є поблизу бездротовий інтернет.

Отримання пароля в додатку

Давайте детальніше розглянемо, як встановити та користуватися утилітою на своєму гаджеті.

Установка і експлуатація Wi-Fi Map Pro

Перш за все, програма існує в безкоштовній і оплачуваної версії. Вільна версія дозволяє отримати тільки половину ключів з усіх доступних — це, в принципі, не так вже й мало, враховуючи те, що роутерів досить на кожній вулиці. Платна версія вигідна тим, що працює навіть в режимі оффлайн.

Додаток Wi-Fi Map Pro поки недоступно для смартфонів з операційною системою Windows і не підтримується на комп’ютері. Незважаючи на це, отримати пароль ви можете незалежно від того, як утиліта підключена — через офісний ноутбук або домашній Windows на ПК.

Робочі моменти в програмі

Програма доступна в аксесуарах на платформах iOS і Android, скачати її можна через інтернет без будь-яких проблем. Потім необхідно виконати наступне:

  • Відкрийте програму, пройдіть реєстрацію через електронну пошту або аккаунт у соціальній мережі (ніякої перевірочної посилання вам не відправлять, тому можна вказати будь-яку адресу пошти).
  • Вкажіть своє місце розташування, щоб Wi-Fi Map Pro міг знайти на карті доступні мережі біля вас.
  • Перед вами з’явиться карта з місцезнаходженням та значками, які позначають прилеглі точки доступу.
  • Клікнувши на один з маяків, ви отримаєте ключ доступу — скопіюйте його і вставте в вікні підключень на вашому гаджеті.
  • Ви можете користуватися меню «Поруч», яке знаходиться знизу екрану, — у вікні, вам відобразяться всі найближчі мережі і відстань до них.

особливості програми

Є кілька нюансів, які потрібно враховувати при роботі з Wi-Fi Map Pro, вони полягають у наступному:

  • Закриті мережі, у яких приховане ім’я SSID, що не буде видно на карті.
  • Оскільки додаток є соціальним, і внести дані в базу ключів може будь-хто, не завжди на потрібній точці може відображатися справжній пароль — це вина користувачів, а не девелоперів. Крім того, якщо власник змінить ключ, стара комбінація в Wi-Fi Map Pro стане неактуальною, поки її хтось не замінить.

Паролі до бездротового підключення в громадських місцях

Який вихід? Звичайно ж, доцільно пробувати кілька різних мереж. Крім того, біля кожного зазначеного ключа доступу в утиліті є голосування і велика кількість «лайків», які дадуть вам зрозуміти, що комбінація правильна.

Як би не було, навіть якщо з першого разу ви не підключіться до однієї з точок, Wi-Fi Map Pro компенсує це величезним вибором інших ключів. У програми приємний інтерфейс, вона проста в управлінні, платна версія доступна за ціною і виправдовує її своїми перевагами — більшою базою паролів і оффлайн-доступом. Зазначене програма стане в нагоді кожному власникові смартфона, який бажає безкоштовно скористатися інтернетом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector