Одноразовий мобільний телефон. Що це? —

Ви знаєте що існують одноразові телефони.

Я якщо бути чесним, то дізнався рівно 5 хвилин тому перед тим як почав писати цей пост. Відразу я подумав, що це телефон, який здатний зателефонувати тільки один раз, але потім більш глибоко розібрався з цим питанням з вирішив розповісти всім хто цього ще не знав.

Основна ідея одноразового телефону полягає не скільки в тому щоб зателефонувати один раз, а в тому що він призначений для на певний час.

Перші телефони одноразового використання з’явилися в США. Вимоги до них такі:

— низька вартість

— і пакет хвилин орієнтованих для штату, в якому ти розташований.

Ідея була зроблена для спрощення замовлення сім карти для людей, які приїжджають в США як туристи або по роботі на недовгий час. Щоб не реєструвати сім карту на себе і не розбиратися в тарифах, які надають кілька мобільних операторів. Вирішили, що телефон який не буде належати до якоїсь конкретної мережі, а працювати в роумінгу через кілька моб. Операторів. І на рахунку буде мати певну кількість пакетних хвилин — це рішення одноразового телефону.

Вартість такого телефону від 10 — 12 доларів. При цьому він виглядає як звичайний дешевий телефон, але у нього немає роз’єму під сім карту і він не розбірні, і не батарея не знімається.

Ось так ось мобільні телефони входять в прогрес. Нашої еволюції. Скоро напевно придумають і кондиціонери одноразові (з використанням у відрядженні). Ну а поки можна придбати на сайті http://dvoda.com.ua/.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector