Новорічна акція Водафон — «Прівітай увесь світ». Суть акції і чи варто її підключати?

Водафон акція
Не хотілося б починати з уїдливих виразів на користь Водафон, але по іншому просто неможливо. Для початку компанія Водафон в кінці цього 2017 року підвищила абонентську плату в усіх тарифних планах (без винятку), це ставитися і до абонентів які підключилися ще в 2015 році, також це ставитися і для тих хто підключився буквально місяць тому.

У підсумку після всіх подорожчань найдешевший пакет коштує 40 грн, а був 20 і при цьому в ньому практично нічого немає (Лайт +). А середній пакет з інтернетом і певною кількістю хвилин 70 і 110 Водафон RED S і Водафон RED M — відповідно. Всі інші пакети нібито безлімітний під назвою UNLIM не представляють ніякої практичної цінності в цьому ви можете переконатися почитавши відгуки на відповідних статтях. І ось компанія Водафон анонсує новорічну акцію під гучною назвою «Привітай весь світ».

Суть новорічної акції та подарунків від Водафон

І що ми в результаті маємо, для того щоб скористатися акцією нам необхідно поповнити рахунок на 100 грн і більше. З огляду на, що середня ціна мобільного зв’язку для одного абонента становить близько 50 грн, то поповнювати рахунок на велику суму є сенс тільки в разі досить великий винагороди. А що дасть нам Водафон за ці додаткові 100 грн.

  1. Абоненти тарифу Лайт + — отримають всього лише додаткові 30 хвилин
  2. Абоненти тарифу RED XS — отримають 30 хвилин на інші оператори і за кордон, також доступ до обміну повідомленнями (тільки текстовими) в вайбер і вотсап
  3. Абоненти тарифів RED S, M, L — отримають ті ж 30 хвилин на інші оператори і за кордон + безліміт для перегляду відео з YOUTUBE.

Крім цього всі додаткові акційні хвилини можна скористатися лише після використання наданих згідно умов тарифного плану.

Як скористатися акцією?

Якщо ви все ж вирішили, що треба отримати хоч якісь подарунки від Водафон, то Вам необхідно зробити наступне.

  1. Відправити запит виду — * 101 * 2018 #
  2. Поповнити рахунок одним платежах на 100 грн
  3. І з першого числа Вам будуть нараховані так звані подарунки.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector