Нова Launcher 101: Як увімкнути інтеграцію Google Now на головному екрані

Програма резервного копіювання на домашньому екрані, що постачається з телефоном, є нічим у порівнянні з програмою Nova Launcher.

Насправді, єдиною областю, у якій пускові установки Nova повинні були запустити Nova, є те, що деякі з них містять запечатану сторінку Google Now, яка дозволяє провести пальцем, щоб побачити список відповідних новин і інформації, які відображає Google саме для вас.

Раніше ви могли б включити сторінку Google Now на Nova, якщо ви корінь, але цей новий метод просто працює, встановивши додаткову програму, так що root більше не потрібний.

потреби

  • Android 6.0 або пізнішої версії
  • Увімкнено «Невідомі джерела»

Крок 1. Завантажте останню версію програми Nova Launcher

Інтегрована сторінка Google Now як і раніше є новою функцією, тому ви повинні спробувати останню версію програми Nova Launcher.

  • Установіть або оновіть Nova Launcher безкоштовно з магазину Google Play

Після інсталяції Nova натисніть кнопку Home.

Крок 2: Вимкніть нескінченну прокрутку

Цей наступний розділ застосовується лише у випадку, якщо у вас вже встановлена ​​програма Nova Launcher.

Перш ніж продовжити, натисніть і утримуйте порожній простір на головному екрані, а потім виберіть піктограму Параметри.

Крок 3. Встановіть програму Нова Google Companion

Потім просто встановіть програму, яка додає Google Now до Nova.

Це просто означає, що вам доведеться відкласти додаток-супутник.

  • Завантажити додаток Google Google Companion (.apk)

Крок 4. Спробуйте Google Асистент

Потім відкрийте програму Нова Google Companion, і якщо все піде відповідно до плану, ви побачите повідомлення про те, що Нова зараз буде містити сторінку Google.

Канал Google веде себе як звичайна домашня сторінка, тому ви можете вільно переміщувати його між іншим стартовим екраном.

Крок 5. Увімкніть жест переміщення країв (необов’язково)

Як я вже сказав, Google Асистент за промовчанням відображатиметься на лівому головному екрані, тому ви можете отримати доступ до сторінки, натиснувши праворуч, доки не досягнете її.

Щоб спробувати це, натисніть і утримуйте будь-який порожній простір на головному екрані, а потім виберіть піктограму Параметри.

На мою думку, ця єдина особливість означала, що Нова обігнала всі інші пускові установки — це, безумовно, була важливою причиною, чому Нова посіла перше місце в порівнянні з п’ятьма першими Android пусковими установками.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector