Номер 899 поповнення київстар — відгуки про сервіси

поповнення київстар 899
Це невеликий відгук про сервіс поповнення рахунку 899 через IVR від Київстар. Коли я перший раз дізнався про даний сервіс, то відразу трохи утворився, тому як траплялися в житті ситуації, коли до найближчого iboxa було не дійти, а інтернету під рукою не було щоб поповнити за допомогою карти. У таких випадках доводилося дзвонити, якогось знайомого і просити його поповнити рахунок.

Але може ж бути така ситуація, коли коштів на телефоні — ні і додзвонитися нікому не можливо. В цьому випадку приходить на розум поповнення через IVR 899 або через USSD запит * 151 #. Даний сервіс розроблявся компанією Київстар та як би повинен дозволити поповнити рахунок вашого або будь-якого іншого мобільного номера за допомогою тільки вашого телефону і знаючи номер Вашої картки.

АЛЕ ….

поповнення 899

Але компанія Київстар, як це зазвичай буває, зробила все настільки сирим, що поповнити рахунок за допомогою номера 899 — просто неможливо. Тому як для поповнення нуно ввести номер карти, з огляду на, що номер карти я практично знаю на пам’ять, але я його фізично не встигаю ввести в відкладене час Київстаром. Так що далі, ніж введення номера карти — я не просунувся.
висновок — 899 — не працює.

Поповнення за допомогою USSD * 151 #

За допомогою запиту * 151 # здається, що можна поповнити рахунок свого номера, але я здійснив — 5 спроб для поповнення і жодна з них не увінчалася успіхом. Повної інструкції з поповнення рахунку КС на офіційному сайті — просто немає.
тому висновок поповнення через * 151 # — не працює.

Якщо у вас вийде поповнити рахунок, яким якій з наведених способів опишіть про цей досвід в коментарях. А поки залишається, сподівається, що київстар все ж зробить нормальний недорогий інтернет за допомогою якого ми і будемо поповнювати рахунок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector