Номер 787. Мега знижки МТС.

номер 787 фото
Даний номер зареєстрований компанією МТС вже досить давно і є ще однією статтею доходу компанії. Суть якого полягає в наступному.

Ви підключаєтеся на пропозицію мега знижки, як правило, МТС підключає Вас без повідомлення або ж надсилає повідомлення, що ви підключені. Далі періодично на Ваш номер приходять повідомлення такого плану: «У магазині розетка проходить розпродаж знижка тільки для вас 50 відсотків» і так далі. Але найважливіше тут полягає в тому, що знижка діє не тільки для Вас, але і для інших людей. А текст повідомлення створено таким чином, щоб підвищити конверсію і створити ілюзії, що даний вид реклами дуже ефективний.

Кому може знадобитися така пропозиція?

Відповідь — швидше за все нікому. Зараз поясню чому. Якщо Вас дійсно цікавлять знижки, в якому то магазині ви можете зареєструватися на сайті цього магазину і там дійсно будуть приходити знижки особисто для Вас. Але як правило ми купуємо речі тоді коли вони потрібні, а не тоді коли знижки (а знижки в магазинах проходять коли магазину потрібно позбутися від застарілого товару, щоб закупити новий). Тому дана пропозиція мега знижки краще відключити.

Як відключити повідомлення про знижки з номера 787?

для відключення необхідно відправити смс повідомлення на номер 787 зі словом «СТОП»
Для підключення досить відправити будь-яке смс на цей же номер.

Підсумок.

Так як зараз нестачі інформації не відчуває практично ніхто, тому як є інтернет, то і пропозиція Мега знижки — також не потрібні. Єдине радує, то що ці смс повідомлення — безкоштовні на відміну від акцій, що проводяться від компанії МТС з номерів 2016 і 3103.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector