Номер 7160 СМС вартість акції. чий номер

смс 7160 номер фото
В даному розділі був проведений аналіз безлічі акцій проведених операторами мобільного зв’язку. Це і глобальні акції Київстар з номером 900 і аналогічні проводяться оператором МТС 2016. Більш дрібні розлучення з номерів 787 або 899. І так далі …

Але номер 7160 не відноситься ні до одного з операторів, тому як він орендований компанією альфасмс і надається в тимчасове або постійне використання будь-якій юридичній або фізичній особі.

Які акції можуть бути закріплені за номером 7160

Будь-який власник компанії, сайту або просто людина створив оголошення про надання своїх послуг може взяти в оренду даний номер і заплативши 1000 грн в місяць за використання номера організувати акцію або будь-якої розлучення. Суть полягає в тому, що відправляючи смс на цей номер Ви не знаєте, компанія дійсно надає послуги або це чергове викачування грошей. Сказати можна тільки одне перш, ніж відправляти смс варто почитати реальні відгуки про послуги, що надаються за оплату через смс на номер 7160. А так як контролю за цим номером немає, то і послуги можуть бути різні.

Для того щоб інформацію даного розділу постійно поповнювалася, велике прохання читачів залишати коментарі про акції якої ви цікавилися. Внаслідок чого наступний користувач буде знати правду.

Вартість смс на номер 7160

Якщо компанія, яка проводить акцію, орендує дані номер на сайту Альфасмс, то вартість однієї смс становить 1 грн, також компанії доведеться заплатити 1000 грн в місяць за обслуговування префікса (текст повідомлення), а отримає тільки 35 відсотків від заробленої суми від всіх відправлених смс повідомлень.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector