Номер 7000 (7002) Водафон компас. Послуга. Що це?


Початкове призначення послуги Компас від Водафон мало б практичну цінність, якби не існувало інтернету і дзвінок другу стояв би набагато дорожче ніж дана послуга. Але про все по порядку.

Суть послуги Компас

Якщо Вам терміново потрібно знайти будь-якої об’єкт (кінотеатр, ресторан, кафе, заправка …) недалеко від Вас, то можна відправити смс на номер 7002 (хоча основний номер 7000, але до цього ми ще повернемося). З певною командою і Вам прийде відповідь СМС в якому будуть вказані необхідні Вам об’єкти знаходяться недалеко від Вас (межа 500 метрів).

Як це буде на практиці?

Припустимо виникла ситуація в якій Вам дійсно необхідно знайти той чи інший об’єкт, але для того щоб дізнатися небхідно команду. Вам потрібно знати на який номер відправляти смс, як повинна виглядати команда. Адже якщо ви шукаєте кінотеатр здогадатися, що потрібно вводити саме КІНО — неможливо. З цієї причини доведеться зайти на сайт Водафон для уточнення команди. Але! Навіщо! Якщо ви можете відразу вбити в пошуку, то що Вас інтерісти і вже гугл підкаже куди Вам потрібно йти.

Вартість послуги

Ще один аргумент проти. Вартість відправки смс повідомлення на номер 7000 і 7002 составлят 80 копійок. Якби це було безкоштовно, то можливо даною послугою можна було користуватися, а так …

підсумок

Ще одна послуга, що має якийсь функціонал, але при цьому не імещая практичної цінності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector