Номер 0920003700 Приватбанк. Смс. Коли і які?

приват
Так як зараз дуже розвинене смс шахрайство в мережі, хотілося б торкнутися актуальну тему, а саме смс повідомлення з різних номерів. Для тих, хто є клієнтом ПриватБанку номер телефону 0920003700 повинен бути знаком, і ви постійно отримуєте смс повідомлення з даних номерів. А ось для тих, хто не є клієнтом, то смс типу «Ваша універсальна карта готова і ви можете її забрати в найближчому відділенні» — попахує розлученням.

Коли можуть приходити повідомлення з номера 0920003700

Для початку варто сказати — вищевказаний номер належить приватбанку, але відправляє повідомлення не особисто банк, а робот. З цієї причини читати все смс повідомлення з таких номерів слід дуже уважно. Всі смс приходять з даного номера можна розділити на 2 групи — для клієнтів ПриватБанку, і група людей, які ніякого відношення до приватбанку не мають.

Якщо ви клієнт ПриватБанку

  1. Смс про зняття зняття коштів. Це найважливіші повідомлення і читати їх бажано повністю. Якщо з вашого рахунок зняті гроші, але ви при цьому ніяких дейтсвія не робили необхідно терміново телефонувати за номером 3700 і повідомляти службі безпеки банку, паралельно блокувати карту.
  2. Не менш важливими є смс про надходження коштів. Особливо якщо ви продаєте або, щоб не потрапити на інтернет-шахрайство на OLX.ua. Також звертайте увагу на номер, з якого прийшла смс про надходження коштів. Якщо він відрізняється від 0920003700, то не потрібно віддавати товар, що продається.
  3. Смс пов’язані з оплатою на сайтах (коди підтвердження), тут важливо теж правило, що і в першому пункті, якщо ви оплачуєте рахунок на будь-якому сайті, відповідно ви чекаєте смс для підтвердження. Але якщо смс приходить з текстом «введіть пароль на сайті ***», то це означає, що вас хочуть розвести.

Якщо ви НЕ є клієнтом пріватанка

  1. Смс повідомлення про те, що вам необхідно забрати картку. Це хоч і не розлучення, але досить часта практика від ПриватБанку. Суть така, що приватбанк щоб розширити базу клієнтів і дізнавшись ваш номер, може постійно розсилати такі смс щоб ви прийшли і забрали карту. Рішення — зателефонувати в техпідтримку Привату — 3700 і спробувати відписатися від повідомлень, але це не завжди допомагає. Але в той же час бездіяльність — не позбавить вас грошей.
  2. Смс повідомлення з різними послугами ПриватБанку. По суті це спам. Але особливо це неприємно, коли ви не є клієнтом, але приватбанк на зразок дрібного магазину може здійснювати такі розсилки. Якщо звернутися до тих підтримку, то швидше за все підуть вибачення, але це не означає, смс повідомлення не припиняться.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector