МТС кредит або послуга гроші на замовлення. ❺⓪❺⓪

МТС гроші на замовлення
Дана послуга дозволяє отримати 20 грн на свій рахунок, за умови того що ви активний користувач МТС (витрачаєте більше 10 грн на місяць), також є абонентом МТС більше трьох місяців. Так що знайти якийсь пакет вставити його в телефон і тим самим отримати собі на рахунок 20 грн не вийти, а це мабуть найбільш прийнятний спосіб отримати гроші і при цьому не бути нікому належним.

На відміну від компанії Київстар з послугою Екстра гроші і компанії Лайф з послугою Лайф кредит, компанія МТС надає кредит разово і щоб знову скористатися послугою «Гроші на замовлення» Вам доведеться заново її підключати. І це без сумніву «+» в сторону компанії МТС, тому як навіть якщо Ви випадково підключили послугу Вам доведеться заплатити і виплатити борг, але в наступному місяці ця новація буде відключено. І ніяких автоекстрім гроші як в компанії Київстар тут — НІ.

Скільки коштує використання кредиту?

Після підключення послуги Вам на рахунок прийде 20 грн, на основний — якщо на рахунку було менше 2-х копійок і на додатковий, — якщо на рахунку було більше 2-х копійок. Тому перш ніж замовляти радимо вимовити гроші до нуля. Але як тільки ви поповните рахунок через тиждень або місяць, з вашого рахунку буде знята сума кредиту — 20 грн і сума за використання — 3 грн

У підсумку кредит коштує — 23 грн.

Як підключити послугу?

Для підключення необхідно відправити смс на номер 5010. Після чого Вам на основний або додатковий рахунок надійде сума в розмірі 20 грн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector