МТС клік — як відключити Україна. подробиці

Як правило нав’язлива реклама до доброго не приводить особливо це стосується нашої країни. Тому що чим більше рекламних повідомлень приходить нам на телефон тим менше ми їх читаємо. А послуга мтс клік від однойменного оператора якраз це і доводить тому, як при активованій послузі ми з кожним днем ​​все більше і більше отримуємо повідомлень.

І що найцікавіше багато хто навіть не знають що величезна кількість реклами в вигляді так званих push повідомлень приходить через те що на картці активована ця послуга. Тому найкращим способом буде відключити послугу клік і позбутися від набридливої ​​реклами.

Як відключити послугу МТС клік.

MTS клік

Для звичайного телефону (не смартфон)

При установці сім карти в меню Вашого телефону додається ще один пункт, а саме він називається меню МТС. Далі.

Заходимо в меню мтс -> МТС клік (вибираємо і натискаємо) далі вибираємо пункт АКТИВАЦІЯ далі вибираємо пункт відключити. І тепер ці повідомлення не повинні Вас турбувати.

Для смартфона Андроїд.

Тут трохи складніше, тому як спочатку потрібно знайти у величезній меню сам пункт МТС МЕНЮ якщо смартфон на 2 сім карти (як у мене) в меню був пункт «Інструменти сім карти» і клікаючи на нього потрапляємо в 2 сім карти і далі також як і в першому випадку меню — клік — активація — відключити.

Якщо якась процедура не вийшла або ви не можете відключити послугу з якої-небудь іншої причини дзвонимо оператору з цього номера на номер 111. І скаржимося по повній.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector