Моя кав’ярня: Cкачать мод багато грошей і алмазів

У багатьох з нас є улюблений заклад, в яке ми любимо посидіти і випити чашечку кави. Нас приваблює інтер’єр або антураж, стиль закладу, барвисті кольори або ввічливе обслуговування, меню або ціни. Але що б ви сказали, якби такий заклад довелося відкрити вам? Творці гри «Моя кав’ярня» — компанія «Melsoft Games» надає користувачам можливість відкрити віртуальне кафе і зробити його процвітаючим закладом, що привертає безліч нових клієнтів. Геймплей для багатьох може виявитися складним. Нижче ми розберемо, де скачати мод для гри «Моя кав’ярня», що дає багато грошей і алмазів. А також що нам для цього знадобиться.

Особливості гри «Моя кав’ярня»

«Моя кав’ярня» (Android, iOS) — одна з найкращих ігор для мобільних платформ, що пропонує вам відчути себе в ролі власника трендового кафе. Вам доведеться взяти на себе відповідальність за задоволення ваших клієнтів і їх бажання повернутися до вас знову.

Моя кав'ярня гра

Перетворіть вашу кав’ярню в ресторан вашої мрії

Гра переносить вас в невелике місто, де ви і ваша подруга загорілися ідеєю відкрити маленьке кафе. Вам доведеться важко працювати над організацією процесу, визначитися з інтер’єром, найняти персонал. Вам буде необхідно постійно підвищувати якість послуг, що надаються з метою стати кращими у своїй галузі. Гра має більше 900 опцій для своєї кастомізації, роблячи ігровий процес максимально яскравим і захоплюючим. А також можливість заробляти алмази, гроші та інші ресурси.

оформлення кав'ярні

Оформіть вашу кав’ярню відповідно до вашого смаку

Важливою гілкою фабули гри виступає необхідність вибудовування відносин з вашими працівниками і відвідувачами закладу. Вам належить вступати в бесіди, вислуховувати і передавати чутки, заводити нових друзів і вибудовувати відносини.

романтика

Гра має і вибудувану романтичну фабулу

Ігровий валютою в грі виступають гроші і алмази, яких часто може не вистачати для ігрових завдань. В цьому випадку вам на допомогу прийде мод, що дозволяє отримати багато ресурсів. Давайте розберемося, де і як його можна скачати.

Читайте також: де скачати мод на чай і алмази для гри «Клуб Романтики».

Де скачати працює мод на багато грошей і алмазів

Існуючі нині моди для «Моя кав’ярня» зазвичай являють собою модифікований файл гри з розширенням .apk, а також йде в комплекті до apk-файлу файл кеша. Мод можна знайти як на російськомовних ресурсах, так і на англомовних.

Зокрема це:

Сайт: Особливості:
android-1.comСайт пропонує завантажити версію гри «Моя кав’ярня» (версія 2019.8.5), де буде багато алмазів і грошей. Мод комплектується файлом кеш.

android-1.com

Завантажуйте модифікований файл гри з сайту android-1.com

androeed.ruРесурс пропонує завантажити версію 2019.8.5, що пропонує безкоштовні покупки в грі.
modsok.comНа веб-сайті є код на нескінченні ресурси, який буде необхідно завантажити та встановити на ваш гаджет.

modsok.com

Використовуйте мод на «Моя кав’ярня» з ресурсу modsok.com

moddroid.comАнгломовний мод на «Моя кав’ярня», що пропонує величезну кількість грошей (кількість монет не зменшується при виконанні вами різних покупок).
rexdl.comЩе один англомовний злом версії 2019.8.5 на нескінченні алмази.

rexdl.com

Завантажуйте англомовний мод з сайту rexdl.com

Спосіб встановити модифіковану версію гри «Моя кав’ярня»

Встановити мод, в якому багато грошей і алмазів, можна наступним чином:

 1. Скачайте з зазначених нами ресурсів модифікований apk-файл, а також файл кешу;

  скачайте мод

  Скачайте мод на телефон

 2. Встановіть apk-файл гри на телефон (але гру не запускайте);

  установка

  Встановіть модифіковану гру на телефон

 3. Встановіть файл кешу (зазвичай це папка «melesta.coffeeshop») по шляху / sdcard / Android / obb /;

  кеш

  Встановіть файл кеша за вказаною шляху

 4. Запустіть гру і насолоджуйтеся геймплеєм.

Пам’ятайте, що установка і використання мода на «Моя кав’ярня» може привести до бану в грі. Тому використання таких файлів ви повинні виконувати на свій страх і ризик, прекрасно усвідомлюючи всі можливі наслідки.

Це цікаво: моди на гру Слізаріо.

висновок

Вище ми розібрали, де можна скачати працює мод для гри «Моя кав’ярня», що дає багато грошей і алмазів. А також як його встановити на вашому телефоні. Використовуйте перераховані нами ресурси, але пам’ятайте, що адміністрація гри відстежує застосування модов, і їх використання може призвести до бану. Але якщо ви захочете ризикнути, то до ваших послуг стануть нескінченні гроші і кристали, що дозволяють перетворити вашу віртуальну кав’ярню в одне з найбільш процвітаючих закладів світу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector