Міняти Lifecell? Переходити на МТС, Київстар? Що робити?

lifecell логотип
У минулому компанія Лайф, до того як вона перетворилася в лайфселл була досить оригінальним оператором. Це проявлялося в тому, що вони завжди відставали від інших операторів України, а може вони просто вичікували щоб зробити свій тариф трішки дешевше і трішки краще ніж у того ж Київстару або МТСа.

Позитивні моменти в історії компанії Лайф

Єдиний момент, коли компанія лайф зробила вірний крок — це створивши на зорі свого створення тарифний план «Вільний лайф», на той час це був ідеальний тарифний план. А основна фішка даного пакета — безкоштовні і безлімітні дзвінки всередині мережі. Ось саме тоді вони і отримали своїх перших клієнтів.

Чи буде лайфселл піклуватися про клієнтів?

Чи зможуть вони повторити це подвиг, описаний вище — зараз, чи зможуть зробити, що щось оригінальне і зручне для використання користувачам, які до сих пір віддані даної компанії. І почитавши коментарі та відгуки про ново створеної компанії Lifecell можна зрозуміти, що невдоволення зростає все більше і більше, але компанії вже на своїх користувачів, вибачте на слові «нас ** ть».

Якщо відкинути лірику, то можна на це ж питання відповісти по іншому. Майже кожен місяць компанія lifecell проводить одну або дві непотрібних для користувачів акції. Для кого ці акції створювалися — невідомо.

З останніх «перлів» компанії лайфселл — недавно вони пропонували відправити СМС на номер 2552, у відповідь на який ви отримували програму тренувань від якийсь фітнес моделі і вона з вас за допомогою служби коротких повідомлень зробить «модель». І справа не ідіотизм послуги, а в тому, що один з трьох операторів України рекламує — людини. Це ж як не вистачає їм грошей, щоб до такого опуститися.

Чи варто змінювати лайфселл на іншого оператора

У яких випадках треба переходити — якщо користуєтеся цим картою оператора лайфселл, але при цьому всі знайомі вже на київстар або МТС, а перевести залишилося тільки пару чоловік серед своїх друзів, то звичайно ж варто. Чекати від Lifecell що то хорошого — не має сенсу.
У яких випадках не варто переходити — якщо Вас все влаштовує, але ви хочете знайти пакет в якому буде теж кількість послуг, але за ті ж гроші. Те хочу Вас засмутити, всі тарифні плани приблизно однакові і якщо Вам подобається пакет, якщо всі знайомі також користуються Лайф, то шукати якісь інші тарифи — безглуздо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector