Мікрокредит Київстар. Відключити підключити. Кому вигідно?

мікрокредит київстар
Мікрокредит — чергова даремна послуга від компанії Київстар. Чому дана послуга марна можна ознайомитися в статті про екстра гроші Київстар. Тому як це однакові послуги з невеликими відмінностями і основне з них — це те, що мікрокредит послуга для контрактних абонентів. У чому відмінність контракту від передоплати читайте в цій статті.

Для тих, хто не в курсі, після замовлення мікрокредиту на додатковий рахунок вам нараховується замовлена ​​сума, яка залежить від кількості грошей витрачених за останні 4 місяці. Припустимо, ви витрачаєте близько 30 грн на місяць — звідси ви можете замовити мікрокредит на суму 10 або 20 грн, але за надані гроші компанія Київстар зніме з вас додатково 1 і 2 грн за обслуговування.

І що найважливіше, гроші перераховані на додатковий рахунок мають обмежений термін дії рівний 72 години. Іншими словами якщо за 72 години ви не витратите надані бонуси — вони будуть анульовані. 

Як підключити послугу

Для отримання кредиту від Київстар в розмірі 10 грн відправити повідомлення на 11710 або USSD запит — * 117 *10#

Для отримання кредиту в 20 грн відправити відповідно повідомлення на номер 11720 або запит * 117 *20#

І так далі з кратністю 50, 100, 150, 250, 350

Як відключити послугу?

Якщо ви підключили дану послугу, то борг доведеться погасити, так що будьте обережні при підключенні без потреби. Хоча зараз можна поповнити рахунок будь-якого оператора без комісії з будь-якого смартфона.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector