Любіть флеш-коди без TWRP (або будь-яке спеціальне відновлення)

Був час на стадії корекції та модифікації Android, де ми не могли розраховувати на використання нестандартного відновлення, такого як TWRP, для того, щоб запам’ятати всі наші файли. Файли, які миготіли вручну, були дуже популярні спочатку, але з тих пір вона стала трохи менш важливою, тому що користувацька сцена відновлення розвивалася стільки років. Здається, однак, що він добре досягає хорошого результату.

Відомий розробник спеціального ядра, Франциско Франко, недавно приніс функцію ручного мигання разом із останнім оновленням програм ядра. Чому це так велике, як ви думаєте? Ну, програми, які ми використовували в минулому для ручного створення файлів на пристрої, такі як Flashify і Rashr, були відмовлені більше року.

Більшість кореневих Android-телефонів тепер використовують компонування розділів A / B, які у старих програмах не підтримують мигання файлів, що робить їх марними для сучасних пристроїв. Я поділюся з вами, як отримати нову функцію вручну миготіння файлів, і я представити кілька реальних сценаріїв, чому цей тип функції повинні бути використані тут. Іноді може виявитися, що в деяких випадках це буде рятувальником для вас.

потреби

  • Вкорінюється пристрій з системою Android

Крок 1. Завантажте програму FK Kernel Manager

Щоб отримати доступ до нового файлу A / B, зручного для розділення, потрібно спочатку завантажити та встановити програму FK Kernel Manager на пристрій, який ви бажаєте використовувати. Вам не потрібно використовувати користувальницьке ядро ​​Franco для використання флешера файлів, але це не зашкодить, якщо ви шукаєте хороше ядро ​​для прошивання вашого пристрою.

  • Посилання для відтворення магазину: FK kernel manager ($ 3.99)

Крок 2: Flash ZIP без будь-якого користувацького відновлення

За допомогою цієї функції ви можете вручну встановити спеціальні ядра, модулі Magisk, шрифти і майже будь-який інший сумісний з TWRP файл ZIP — з одним невеликим винятком. На цей час ви не можете надсилати спеціальні диски, використовуючи цей метод, тому вам все одно потрібно буде TWRP. Все інше? Як правило, проблем не повинно бути.

Після встановлення програми відкрийте його. Головний екран цілком оголений, тому знайти опцію «Ручний флешер» досить просто, тому що це перший варіант у верхній частині. Натискання цієї кнопки відобразить програму керування файлами, завдяки якій ви зможете переглядати ZIP-файли з можливістю швидкого копіювання і встановлювати їх безпосередньо без необхідності користувацького відновлення.

Після визначення файлу ZIP, який ви хочете встановити в системі, торкання цього файлу запросить підтвердження. Ви можете вибрати «Просто Flash», якщо ви плануєте спалах кілька файлів, а потім вручну перезавантажити пристрій пізніше або «Flash» Перезавантаження «, якщо ви тільки миготливий один файл. Не дуже багато, але тепер ви можете встановлювати все без жодних труднощів використання режиму відновлення весь час.

Чому ви хотіли б використовувати флешер для портативних файлів?

Чи існує реальна причина для перемикання файлів вручну в епоху повного функціонального відновлення даних, як ми колись робили? Ви ніколи не можете мати занадто багато варіантів, і чи плануєте ви використовувати цю функцію дуже часто, є кілька причин, чому ви повинні розглянути можливість зберігати її в арсеналі програми, яка містить лише корінь.

Повний доступ весь час

Одне з найбільших переваг використання нестандартного відновлення, такого як TWRP, полягає в тому, що кожен раз, коли приходить нове пристрій, ми завжди повинні чекати, поки сцена програмування оновить користувальницьке відновлення для роботи з цими новими пристроями. Іноді може знадобитися деякий час для менш відомих пристроїв, а іноді офіційна підтримка може бути недостатньою в деяких випадках. Потім ми починаємо помічати неофіційну підтримку, але навіть це не гарантує кожного пристрою.

У комплект входить помаранчевий файл, що працює універсально для майже всіх пристроїв на борту. Модуль перемикання файлів можна використовувати для отримання всіх функцій root і модифікації без необхідності торкатися нестандартного відновлення. Таким чином, ви можете використовувати цю функцію як стоп-прохід, доки підтримка TWRP не досягне вашого пристрою, якщо ви все ще вважаєте за краще використовувати нестандартне відновлення. Ви завжди матимете багато варіантів, коли справа доходить до організації речей на Android, тому скористайтеся тим, що найкраще підходить для вашої ситуації.

Забудьте про TWRP Flash після оновлення

Якщо ви все ще плануєте використовувати TWRP як основний спосіб флеш-файлів, ручний редактор файлів може доповнити ваші потреби іншим способом. Оскільки більшість нових пристроїв використовують конфігурацію розділів A / B, кожен раз, коли ви оновлюєте нове оновлення на пристрої, він автоматично замінить нестандартне відновлення версією пам’яті. Якщо ви раніше встановили спеціальне ядро ​​або Magisk у системі перед оновленням, обидва також будуть відновлені до початкового стану.

Припустимо, ви встановили власне ядро ​​і Magisk після оновлення системи під час використання TWRP, але забудьте про мигання постійного TWRP-інсталятора. Ви перезапустите систему, і ви занадто пізно розумієте, що ви не можете повернутися до TWRP знову, тому що відновлення взяло на себе. Тепер ви повинні пройти процес тимчасового завантаження до TWRP за допомогою комп’ютера, щоб відновити і діяти як раніше. Що робити, якщо ви не хочете мати справу з комп’ютерним обладнанням або не матите до нього доступу? Також можна якомога швидше використовувати флешер для ручних файлів для встановлення фіксованої версії TWRP без необхідності використання комп’ютера.

Вам не потрібно ставати краще в безперервному стані

Подивимося правді в очі — при перемиканні модів та інших ZIP-файлів іноді можна негайно створити один файл. Це може бути громіздким, щоб зупинити те, що ви робите, і запускати в режимі відновлення кожен раз тільки для одного швидкого файлу flash, що може призвести до відсутності дійсного сповіщення або з’єднання в будь-який час. Використання ручного флешера файлів у самому пристрої гарантує, що вам не доведеться кидати все, щоб запалити файл, що робить його дуже зручним вибором для багатьох людей. Все, що вам потрібно зробити, — це швидке перезавантаження, як звичайно, що означає майже нульовий час простою для всіх ваших потреб.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector