Лайфсел дзвінки за кордон — порівняння з Лайф

лайфсел анімація
Те що оператор змінив назву або як це зараз називається, — провів ребрендинг, вже знають всі. Чому він це зробив можна ознайомитися з офіційною відповіддю Лайф можна в матеріалі про зміну імені на лайфселл. Але залишається найголовніше питання, в який бік зміститися вартість обслуговування номера Лайф. І починаючи з цієї статті, будемо проводити вимір.

Дзвінки за кордон Лайфсел

Компанія Лайф тарифний план під назвою міжнародний для дзвінків за кордон і аналогічну послугу під такою ж назвою. Зараз же назву тарифного плану змінилося на дзвінки за кордон і аналогічно змінилося назву послуги. Але абсолютно ті ж залишилися тарифи.

Скільки коштує зателефонувати за кордон з лайфсел?

Відразу варто відзначити, що при будь-якому дзвінку за кордон лайфсел бере плату за з’єднання в розмірі 2 грн. Але абонентської плати як такої немає.

Країна

вартість дзвінка

Німеччина, Ізраїль, Польща

29 копійок за хвилину на стаціонарний телефон і 59 копійок на мобільних.

Детальний порівняння послуг для дзвінків в Польщу можна ознайомитися в цій статті.

Росія

29 копійок на стаціонари (тільки перші 5 хвилин наступні по 69 копійок) і 2,69 грн на мобільні

Що дорожче, ніж було в послузі міжнародний лайф.

висновок

Як підсумок можна сказати, що зміна назви Лайф на Лайфсел нічого не змінила, але можливо пройшло занадто мало часу. Тому на даний момент цей тариф не вигідний для дзвінків для будь-яких напрямків. І зараз якщо ви хочете періодично здійснювати дзвінки на кордон краще скористатися послугами Водафон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector