Лайф кредит послуга як відключити і чому вона не потрібна

лайф кредит
Дана послуга, яка зараз доступна для всіх мобільних операторів і при цьому абсолютно марна під назвою Лайф кредит або як її називає більш завуальовано Київстар — екстра гроші — часто надається оператором як акція або інформування за допомогою СМС повідомлення. Але так як всі ми рідко читаємо дані повідомлення (особливе рекламні), то можна ненароком підключити і послугу Лайф кредит.

Тому якщо ви помітили, що у вас на рахунку немає грошей, а Ви все ще можете зателефонувати на інші мобільні оператори (тому як всередині мережі як правило завжди можна зателефонувати), то не варто радіти тому як гроші жоден оператор і Лайф при цьому не виняток безкоштовно роздавати не буде. Тому дану послугу потрібно відключити.

Як відключити послугу Лайф Кредит

Необхідно зайти в меню Лайф за допомогою запиту * 123 # далі вибрати меню управління рахунком — лайф кредит і вибрати відключити.

Як підключити

Що найцікавіше для підключення даної послуги таких маніпуляцій довгих не потрібно проводити, а досить відправити запит вигляду * 117 * 1 #.

Вартість послуги позики від Лайф

Тут звичайно ж Лайф підійшов більш лояльно до своїх абонентом ніж МТС або Київстар, тому як при видачі Вам кредитних грошей на бонусний рахунок  плата за кредит не стягується протягом 3-х днів. А ось якщо ви не поповнили рахунок протягом зазначеного терміну, то Вам буде додана вартість в 1,5 грн за використання кредитних коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector