Кращі програми для підвищення FPS в іграх

FPS (кадр в секунду) — це кількість кадрів, які відображаються на моніторі за одну секунду. Це одиниця, яка відображає рухомі зображення, і чим вона більше, тим краще. Хоча в фільмах це показник постійний, в іграх він змінюється динамічно, а його максимальна кількість залежить від обладнання. Як підвищити продуктивність за допомогою спеціальних програм для підвищення FPS в іграх?

Кращі програми для підвищення FPS в іграх

Вибір програм для підвищення FPS в іграх.

ВАЖЛИВО. Антивірусні програми можуть визначати такий софт як загрозу. Це пов’язано з тим, що при активації оптимізації тимчасово виключаються процеси і служби, що неминуче перешкоджає роботі системи. Але такі інструменти безпечні.

Razer Game Booster

Razer Game Booster — безкоштовне програмне забезпечення, призначене для геймерів. Додаток оптимізує операційну систему і прискорює роботу ігор. Razer Game Booster підвищує продуктивність комп’ютера під час гри за рахунок інших додатків, що працюють у фоновому режимі. Також синхронізує збережені гри з «хмарою». Програма доступна безкоштовно, але після запуску необхідно налаштувати безкоштовну обліковий запис і увійти в неї. Цей безкоштовний інструмент від IObit забезпечить нам високу продуктивність для вимогливих ігор без необхідності модернізації обладнання.

У програмі можна автоматично поліпшити систему і оптимізувати її для комп’ютерних ігор за допомогою однієї кнопки. Всі найбільш важливі компоненти системи, встановлені на комп’ютері, будуть зосереджені тільки на запущених іграх. Таким чином, при тестуванні різних відеоігор підвищується продуктивність і згладжування (використовується для збільшення FPS).

Razer Game Booster повністю сумісний з PunkBuster, Cheating-Death, VAC і всіма іншими додатками, що захищають мультиплеер від злому (т. Е. Так званий chit chat). Крім того, програма відключає (деактивує) всі інші непотрібні програми, що працюють у фоновому режимі, тому під час гри вони не відображаються на робочому столі і не турбують користувача. Ще одна цікава особливість — вбудований Screencast, що пропонує можливість запису ігор в реальному часі і створення скріншотів.

Razer Game Booster

Додаток Razer Game Booster пропонує ряд різних налаштувань, призначених для підвищення продуктивності системи, але ключовою особливістю програми є функція «Ігровий режим». Він дозволяє тимчасово відключити непотрібні сервіси та програми і звільнити якомога більше ОЗУ, щоб ви могли вільно і комфортно грати в улюблені ігри. Завдяки зменшеній навантаженні, запущена гра може використовувати весь обсяг апаратних ресурсів, що робить її максимально стабільною. Після закінчення гри ви можете вільно відключити режим — це означає, що всі служби і програми, які працювали до запуску функції, повернуться на своє місце і будуть працювати, як і до відключення.

У будь-який момент можна змінити роботу режиму. Використовуючи простий майстер, можна визначити, які служби і програми слід відключати, а які — ні. Крім того, всі функції супроводжуються описами, що дозволяє визначити, чи потрібні вони. Крім того, ігровий режим пропонує змінити налаштування харчування на максимальну потужність, щоб можна було використовувати 100% ресурсів процесора.

Ігровий режим — це ще не все. Razer Game Booster також дозволяє дефрагментувати каталоги окремих ігор, щоб прискорити читання їх даних. Завдяки цьому не потрібно дефрагментувати весь диск, а тільки сам каталог гри — так вона стане працювати швидше. Razer Game Booster — це не тільки оптимізація системи. Програма повідомляє про інструменти та оновлення, що можуть бути корисні при грі в мережі, але поки не встановлені. Більш того, софт також інформує про доступні оновлення драйверів пристроїв.

Опція автоматичної оптимізації призначена для менш просунутих користувачів. Більш досвідчені можуть використовувати ручні настройки, які дозволяють контролювати процеси, а також збільшувати пріоритети активних додатків, прискорювати доступ до даних на диску, виправляти настройки буфера системи (BigSystemCache), скорочувати час закриття неактивних програм, прискорювати вимикання системи і збільшувати максимальну кількість підключень Internet Explorer . Варто додати, що програма може контролюватися за допомогою сполучень клавіш. Швидко оптимізувати роботу також дозволяє значок в системному треї.

Графічний інтерфейс приємний і сучасний. Якщо автоматична оптимізація відразу дає результати, недосвідчені користувачі цілком можуть обійтися тільки цією функцією. У разі виникнення проблем можна ознайомитися з керівництвом (доступно в форматі PDF, його легко відкрити через меню «Налаштування» — «Про програму»), а також «FAQ» в розділі підтримки на веб-сайті виробника.

AMD Overdrive

Ентузіасти розгону і власники процесорів на чіпі AMD можуть скористатися новою версією безкоштовної програми AMD Overdrive, яка дозволяє точно налаштовувати комп’ютер. Програма з рівня Windows дає можливість розгону процесора і оперативної пам’яті, а також дозволяє підвищити кількість ФПС в сучасних іграх. Overdrive — це не тільки великий набір контролерів для просунутих користувачів, але і функції, які допомагають підвищити продуктивність комп’ютера менш досвідченим користувачам. Програма має вбудований моніторинг і тестування стабільності роботи комп’ютера.

AMD Overdrive

Вікно програми розділене на три основні розділи. У розділі «Status Monitor» можна контролювати температуру всіх APU, CPU і графічних процесорів, встановлених на ПК, а також вентиляторів, підключених до материнської плати. Вкладка «System Information» надає комплексні технічні дані про встановлені апаратних компонентах. У розділі «Performance Control» можна змінювати різні параметри роботи обладнання, такі як, наприклад, базова частота, а також напруги процесора і пам’яті RAM.

Деякі моделі процесорів відеокарт (наприклад, серії FX) також дозволяють змінювати множник частоти. Щоб перейти до відповідної функції, потрібно натиснути кнопку Turbo Core Control в підкатегорії Clock / Voltage. На екрані з’явиться вікно, в якому за допомогою повзунків встановлюються різні множники навіть для окремих ядер. Зміни підтверджуються кнопками «Apply» і «ОК».

Категорія Performance Control включає розділ Stability Test. Він містить функції для перевірки стабільності комп’ютера після збільшення тактової частоти. Функції з розділу Benchmark можна використовувати для вимірювання продуктивності процесора до і після розгону, а потім порівняти результати.

Wise Game Booster

Wise Game Booster — безкоштовна програма, що оптимізує операційну систему і прискорює роботу комп’ютерних ігор. Програма оптимізує і управляє системою таким чином, що підвищує продуктивність під час гри. Завдяки цьому досягається набагато більша ліквідність в більш вимогливих додатках. Програма має дуже зручний інтерфейс, який включає в себе чотири великі вкладки для управління встановленими 3D-іграми, оптимізації системи та активних процесів, а також різних системних служб. Додаток перевіряє стан комп’ютера і виявляє проблеми.

особливості:

  • збільшення продуктивності операційної системи і 3D-ігор;
  • збільшення ліквідності в більш складних і вимогливих іграх;
  • можливість оптимізувати систему з одним клацанням миші;
  • управління активними системними процесами;
  • очищення пам’яті;
  • можливість запуску ігор з вікна програми;
  • можливість ручного або автоматичного оптимізації системи.

Wise Game Booster

Інструмент дозволяє виконувати основні операції, які можуть поліпшити продуктивність операційної системи. Додаток має простий користувальницький інтерфейс, який напевно сподобається менш досвідченим користувачам. Доступні наступні модулі:

Мої ігри

Проста, але корисна настройка. Коли додаток запускається вперше, програма пропонує просканувати жорсткий диск — через деякий час в списку відобразяться всі встановлені гри. Їх також можна додати вручну. Завдяки модулю можна швидко запускати гри і переглядати детальну інформацію про виконуваних файлах (тип, ім’я, виробник, кількість запусків, дата останнього включення, рейтинг, коментарі).

система

Wise Game Booster дозволяє вносити зміни і в операційну систему. Оптимізація заснована на зміні відповідних записів в реєстрі і зачіпає стабільність, прискорення інтерфейсу, прискорення мережевих підключень.

процеси

Це не що інше, як диспетчер задач в операційній системі. Додаток автоматично визначає програмне забезпечення, яке споживає більшість апаратних ресурсів (пам’ять, процесор). Для кожного запису можна виконати одну з трьох дій: закрити процес, додати в виключення, знайти детальну інформацію в Інтернеті (використовуючи пошук Google).

служби

Зручний інструмент, який дозволяє відключати непотрібні служби, що працюють у фоновому режимі. До кожного елементу прикріплюється короткий опис, завдяки якому можна більш точно ідентифікувати непотрібні записи. Використовуючи опцію «Відновити», можна легко скасувати зроблені зміни. Важливою особливістю програми є функція оптимізації одним клацанням миші. Wise Game Booster пропонується безкоштовно.

GameGain

GameGain — також вельми корисний інструмент, призначений для оптимізації операційної системи з точки зору поліпшення роботи ігор. Додаток працює автоматично, досить тільки вказати встановлену операційну систему і тип процесора. Щоб максимізувати ефективність комп’ютера, програма вносить зміни до реєстру і системні файли. Крім того, GameGain оптимізує використання ресурсів процесора і оперативної пам’яті, дозволяючи підняти кількість FPS і продуктивність відеокарти.

GameGain

Звичайно, наведені вище поради допоможуть користувачеві підвищити швидкість відображуваного контенту, але деякі речі, такі як максимальна продуктивність відеокарти, не можуть бути налаштовані так, як цього хоче користувач. Тому такі програми не є чарівною паличкою, яка змусить вимогливі ігри «літати» на слабкому обладнанні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector