Кращі ігри на двох


На сьогоднішній день розроблені тисячі версій комп’ютерних ігор, проте не всі з них мають варіанти для двох, хоча спільна гра з другом або подругою доставляє незабутні відчуття і дозволяє прекрасно провести час. В першу чергу зверніть увагу на весь великий спектр флеш-ігор. Обравши серед безлічі варіантів то, що вам найбільше до душі, ви можете скоротати дощовий день або розважитися в той час, коли на вулиці холодно, похмуро чи навпаки занадто жарко. Якщо вам захочеться, можна навіть влаштувати домашній чемпіонат з турнірною таблицею і змаганням за статус найкращого гравця. Свій варіант гри зможе знайти будь-яка людина, наприклад, якщо ви найбільше любите спортивну активність і футбол, то до вашого розпорядження доступні десятки варіантів футбольних симуляторів, орієнтованих на командну гру.

Ігри бійки для двох учасників

В першу чергу слід відзначити відомий всім навколо «Мортал комбат», дуже давню гру, на основі якої пізніше з’явилося безліч інших версій і варіантів, доступних в режимі онлайн. Серед цікавих версій бійок на проходження можна окремо виділити «Бійцівський клуб» і «Бен 10: Повернення Псіфона», де ігровий процес дуже барвистий і простий в управлінні. Також такого роду розваги дають усвідомлення того, що ігри для двох є найбільш цікавими, і прагнення до перемоги пліч-о-пліч з іншим гравцем дає незабутні емоції і відчуття командної єдності.
Не слід забувати і класику — «Контру», яка має мільйони фанатів і вже не перший рік радує гравців.

Для тих, хто любить швидку їзду

Любителям гонок і швидкісної їзди слід звернути увагу на наступні варіанти:

  • • «Гонка з Фінес і Ферб»,
  • • «Гонка з Маріо»,
  • • «Гонки на НЛО».

В ході гри ви можете продемонструвати свою вправність та вміння, а також здобути перемогу над своїми кращими друзями в захоплюючих флеш-світах чергової гри.

Якщо вам до душі справжнісінькі чоловічі розваги, тоді вам точно підійде віртуальний футбол, де ви зможете продемонструвати абсолютно всі свої таланти на ігровому полі. Забивши максимум голів своєму опонентові, ви покажете себе як самого справжнього майстра гри. Є й ті, кому до душі старі ігри часів Денді — для тих точно підійдуть всіма улюблені Танчики, повністю відтворює олдскульний варіант. Бажаємо приємно провести вільний час!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector