Київстар безлим — тариф для безлімітного інтернету —


У плані створення тарифних планів призначених для активного серфінгу в мережі Київстар підходить до цього питання найбільш розумно. На відміну від таких операторів як Водафон і лайфселл. І відразу хочеться сказати, що в цій боротьбі Водафон знаходиться на останньому місці. Але про все по порядку.

Чому безлімітний інтернет в тарифі за 90 грн?

Ми вже описували досить непоганий тарифний план під назвою Максимальний безлим Київстар і цей тариф має також безлімітний доступ до мережі інтернет. Він навіть зайняв перше місце в рейтингу доступу до мережі для приватного сектора. Але цей тариф має абонентську плату рівну 135 грн. А тариф Київстар безлим має абонентську плату 90 грн. Чому ж так?

Відповідь лежить на поверхні — тариф Київстар безлим обслуговується на контрактній основі. Тобто для того щоб підключити цей тариф Вам необхідно укласти контракт з компанією Київстар. І зараз ми не говоримо, що це погано чи добре, але розірвати контракт завжди буде складніше, ніж просто викинути сім карту якщо Вас щось не влаштовує. Детальніше про відмінності контракту і припейда описані тут.

замість висновку

Підключати даний тариф для дзвінків не має сенсу, але якщо у вас немає доступу до мережі інтернет у вигляді домашнього інтернету, кабелю, то можливо це рішення за допомогою якого ви можете знайти вихід.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector