Як зробити посилання на Telegram: основні способи і види реалізації

Додаток «Телеграм» отримало визнання користувачів за безпеку спілкування і численні можливості. Деякі з них лежать на поверхні завдяки зручному і простому інтерфейсу, про інших не всі навіть здогадуються. Мессенджер має структуру, яка використовує URL-адреси, які генеруються для кожного профілю, діалогу або спільноти. Час від часу у кожного власника аккаунта виникає необхідність копіювання посилання на свою сторінку, чат або канал з метою відправки даних іншим користувачам, а можливо, для інших ресурсів.

Як зробити посилання на Telegram

Як отримати посилання на свій профіль

У «телеграмі» можна мати два імені, одне ви вказуєте при реєстрації, інше — це Ім’я користувача (User name), його додавати необов’язково, але багато хто використовує цю можливість, щоб приховати номер телефону. За юзернейм можна шукати контакти, так як цей параметр є унікальним ідентифікатором кожного профілю. Для пошуку необов’язково вводити номер телефону, просто дізнайтеся User name і вбийте його до відповідного рядка. Шукати людей за звичайним імені можна лише, якщо воно присутнє в контактах.

Посилання на «Телеграм» для особистого профілю згенерує після того, як додати User name:

 • перейдіть до налаштувань меню (три лінії);
 • виберіть розділ «Інформація»;
 • тут зверніться до пункту вибору імені користувача і придумайте унікальний нік, що складається не менше ніж з п’яти символів. Він може містити латинські букви, цифри і нижнє підкреслювання;
  Посилання на профіль
 • зберігши зміни, після перезапуску отримуємо унікальний URL-адресу, який згенерувати при додаванні імені. Тепер його можна передавати іншим користувачам (копіювати і вставляти в діалоги).

Ви завжди можете дати адресу свого профілю, звернувшись до налаштувань і перейшовши до редагування імені. Скопіюйте його прямо звідси, виконавши довге натискання, потім вибравши відповідний пункт. Перейдіть в чат, куди збираєтеся посилати посилання, і таким же чином вставте її. У комп’ютерній версії ви даєте URL, використовуючи праву кнопку миші для виклику меню або скориставшись поєднанням клавіш Ctrl + C (скопіювати) і Ctrl + V (вставити).

Дізнатися User name будь-якого користувача, якщо тільки воно задано, можна в розділі інформації про нього. Ім’я розташовується прямо під номером телефону.

Як зробити посилання на груповий чат

Часто потрібно згенерувати посилання для запрошення друзів в групи «Телеграма». Копіювання посилань на приватні чати доступно тільки користувачам з правами адміністратора. Для отримання URL потрібно перейти до розділу налаштувань і натиснути «Add member», далі — «Invite to Group via Link». У комп’ютерній версії виберіть «Create an invite link». Це посилання на групу в «телеграмі» копіюється будь-яким стандартним способом і відправляється за призначенням.

Посилання на груповий чат

Адреса громадської групи доступний кожному учаснику, просто перейдіть в даний чат до розділу інформації, потім натисніть на найменування. Для телефонів виділення робиться шляхом затиснення назви, потім адреса копіюється.

Як зробити посилання на канал

Лінк приватного каналу, як і в випадку з чатом, відкритий виключно адміністратору. Якщо ви є його творцем і даєте посилання одному, користуючись версією ПК, для здійснення даної дії вам необхідно перейти до налаштувань і вибрати «Invite link», для телефонної версії зверніться до параметрів редагування — тип каналу (Edit — Channel type).

Посилання на канал

Адреса публічного каналу видно кожному користувачеві «Telegram», він знаходиться в описі до товариства.

Як зробити посилання автоматичної підписки на канал

Якщо вам потрібно набрати велику кількість передплатників або ж ви з інших міркувань вирішили обзавестися посиланням автоматичної підписки для відкритого каналу, здійснити це на ПК можна таким шляхом:

 • перейдіть в налаштуваннях каналу до розділу редагування;
 • змініть тип каналу, вибравши закритий;
  Управління публічністю каналу
 • на даному етапі зміни не зберігайте, а просто скопіюйте відобразити запрошень посилання закритого каналу;
 • виходьте з налаштувань, які не зберігаючись.

Тепер можна розміщувати це посилання, залишаючи коментарі у всіляких тематичних групах або сторонніх ресурсах, запрошуючи людей. Її можна замаскувати гіперпосиланням або залишити в чистому вигляді. Всі користувачі, що переходять за посиланням, будуть автоматично приєднуватися до вашого каналу.

Як ділитися посиланнями на інших ресурсах

Назви чатів, каналів або імена користувачів, скопійовані в телефонній версії додатка, будуть представлені в форматі @name. На інших ресурсах за межами месенджера такий URL буде некоректним, тому якщо вам потрібно помістити посилання на будь-якому сайті, є кілька варіантів вирішення:

 • відкрийте інтерфейс Share (поділитися) натисканням на адресу і виберіть необхідний сервіс;
 • зробіть заміну символу @ на t.me/;
 • оперувати URL-адресу в комп’ютерній версії «Телеграма».

Попередній перегляд посилань

Користувачам додатка «Телеграм» надана функція превью сайтів без переходу за посиланням до сервісу. Картинку, відео або текст опису вибирають адміністратори ресурсу, на який розміщується лінк. Попередній перегляд використовується, щоб користувачі дізналися, про що йде мова в контенті сайту.

Для використання даної опції потрібно просто скопіювати вибране посилання в чат, ніяких інших налаштувань не потрібно. Якщо ви хочете відправити лінк без превью, наведіть курсор миші на зображення і натисніть на хрестик. Ваша особиста інформація та дані чату при розміщенні залишаються під захистом месенджера і не будуть передані третім особам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector