Як зробити посилання на людину в Фейсбук

Facebook — це популярна соціальна мережа, яка відома у всьому світі. Нею користуються як звичайні люди, так і знаменитості. Відповідно, майданчик весь час розвивається і зараз просто не вистачить статті, щоб перерахувати функції, які були впроваджені розробниками за весь час існування ресурсу. У цій статті піде мова про те, як зробити посилання на людину в Фейсбуці. Буде навіть запропоновано два способи.

Ілюстрація на тему Як зробити посилання на людину в Фейсбук

Як згадати людини

Для початку розберемося, що таке посилання на іншого користувача і для чого вона взагалі потрібна. Отже, наприклад, ви сфотографувалися зі своїм другом і виклали знімок в соціальну мережу. При цьому ваш партнер також має свій профіль у Фейсбуці. У цьому випадку замість звичайної абстрактної підписи «Ми з Олегом на пікніку», краще буде додати URL-адресу на одного, щоб інші відразу змогли перейти на профіль вашого знайомого.

Є також інший варіант використання посилань на користувачів. Він не сильно відрізняється від попереднього, змінюється лише місце розміщення. Ви можете послатися на іншого користувача в своєму статусі. Це може бути зручно, наприклад, для розкрутки іншого аккаунта. В цьому випадку URL стане постійним і буде весь час перебувати в статусі вашої сторінки, поки ви його не видалите, зрозуміло.

Ілюстрація на тему Як зробити посилання на людину в Фейсбук

Вставити URL-адресу досить просто, важливо лише встановити символ «@» і почати вводити ім’я бажаного друга. Навіть не потрібно нічого змінювати в налаштуваннях. Фейсбук сам буде пропонувати вам людини для розміщення, залишається лише вибрати потрібного. Але розглянемо весь процес більш докладно, щоб ні у кого не залишилося зайвих питань.

Додаємо посилання на людину в свій статус

Спочатку розберемося, як вставляти URL в статус, щоб її зміг побачити в новинній стрічці будь-який ваш друг. Отже, для цього буде потрібно виконати кілька нескладних дій:

 1. Увійдіть в свій профіль, при необхідності попередньо авторизувавшись в соціальній мережі.
 2. Відкриється сторінка з новинами всіх ваших друзів. Однак нас цікавить текстове поле «Статус». Воно служить для публікації вашої новини серед інших.
 3. Клікніть мишею по текстовому полю «Про що ви думаєте» і введіть будь-який текст, який забажаєте.
 4. У момент, коли ви хочете ввести ім’я знайомого, зареєстрованого на Фейсбуці, встановіть символ «@».
 5. Почніть вводити ім’я товариша на якого хочете послатися.
 6. З’явиться список, що випадає з усіма знайденими користувачами з введенням ім’ям. Знайдіть потрібну людину і натисніть по його імені.
 7. У текстовому полі утворюється посилання з ім’ям і прізвищем обраного одного. При бажанні її можна відредагувати, наприклад, видалити прізвище, щоб повідомлення не виглядало занадто офіційним.
 8. Після введення всього тексту повідомлення натисніть кнопку «Опублікувати».

Ілюстрація на тему Як зробити посилання на людину в Фейсбук

Відразу ж після цього в новинній стрічці з’явиться ваш щойно введений статус. При цьому посилання на людину буде виділена синім кольором. Варто зауважити, що замість імені не можна вписувати довільний текст, обов’язково повинна залишитися або прізвище, або ім’я людини.

Додаємо посилання на людину в коментар

Розібравшись з тим, як виконати вставку посилання на іншого користувача в статусі профілю, перейдемо до розгляду способу, який передбачає вставку в коментарях, наприклад, до фотографії. Забігаючи наперед, скажемо, що інструкція не сильно відрізняється від попередньої.

 1. Увійдіть в соціальну мережу, при необхідності виконавши авторизацію в ній.
 2. Пошукайте на ресурсі публікацію, яку хочете прокоментувати з використанням URL-адреси.
 3. Встановіть курсор в текстовому полі «Написати коментар».
 4. Почніть вводити текст коментаря, який хочете залишити під записом.
 5. У момент, коли потрібно вставити посилання, надрукуйте знак «@», як це було в попередньому способі.
 6. Почніть вводити ім’я людини, на якого бажаєте послатися.
 7. У випадаючому списку з іменами, виберіть потрібного користувача Фейсбук.
 8. При необхідності закінчите написання коментаря, після чого натисніть клавішу Enter.

Ілюстрація на тему Як зробити посилання на людину в Фейсбук

Відразу після цього ваш текст буде відправлений, а ім’я користувача, на якого ви залишили URL-адресу, буде виділеним синім кольором. Тепер будь-який інший користувач зможе без проблем перейти на його профіль, потрібно всього лише натиснути лівою кнопкою миші по URL. Варто відзначити, що саме посилання дозволяється вставляти в будь-яке місце в коментарі, будь то самий початок, середина або кінець.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector