Як знайти маску в Інстаграме, якщо вона пропала

Фільтри для особи відомі в Рунеті як «маски» з’явилися в функціоналі Instagram в 2017 році. Вони стали продовженням успіху лицьових фільтрів популярного додатка «Snapchat». І досить скоро на призначених для користувача Сторіс замиготіли фотографії з різноманітністю лицьових фільтрів. Насолоджуючись відкрилися візуальними можливостями, ми можемо якось виявити, що використовувалися нами раніше ефекти просто зникли. Що ж сталося? Нижче розберемо, яким чином знайти маску в додатку Інстаграм, якщо вона раптом пропала. А також що нам для цього знадобиться.

Чому пропала маска в Instagram

«Інстаграм» — досить надійне і якісне мобільний додаток. Протягом років воно може показувати стабільний функціонал, працюючи без багів і вчасно оновлюючись. Але з появою фільтрів для особи проблеми в роботі Instagram набули масового характеру. І нині безліч користувачів засипають адміністрацію скаргами та претензіями. Що ж сталося?

Не працюють маски в Інстаграме
Чому не працюють маски в Інстаграме

Робота з ефектами для особи в Сторіс Інстаграм вимагає від користувача дотримання ряду умов:

Умова: Особливості:
Ви маєте сучасний телефон.Обов’язкова наявність свіжої версією ОС Андроїд або iOS.
На вашому телефоні є достатня кількість вільної пам’яті.Завантажені вами маски зберігаються в пам’яті вашого мобільного пристрою, тому відсутність достатньої кількості пам’яті не тільки сповільнить роботу телефону, але і не дозволить використовувати функціонал масок.
Чи не спостерігається помилок в роботі програми.Слід перевірити на коректність роботу кеша. А також переконатися, що у вас встановлена ​​найсвіжіша версія Instagram.

Відсутність одного із зазначених умов може призвести до зникнення масок в вашому телефоні. І абсолютно не важливо, що ви ще днем ​​раніше прекрасно працювали з фільтрами. Нині вони не доступні, і їх відновлення вимагає виконання дій, про які ми розповімо нижче.

Окремою причиною дисфункції може стати невдалий оновлення Інстаграма до чергової версії. Зазвичай, така дисфункція усувається наступними оновленнями додатки.

Читайте також: Як відзначити одного в коментарях в Інстаграм.

Звільніть пам’ять вашого пристрою

Знайти маску в Instagram, якщо вона раптом зникла, допоможе видалення зайвих, раніше встановлених на телефон додатків. Якщо ви недавно встановили на свій гаджет ряд додатків, пам’ять вашого пристрою може бути забита, і робота з масками стане недоступною. Видаліть зайві програми, і звільніть місце на вашому телефоні для комфортної роботи з вашим Інстаграм.

Видаліть зайві додатки Андроїд
Видаліть зайві додатки з пам’яті вашого телефону

Після цього маски в Сторіс можуть знову стати доступні, і ви зможете знову користуватися їх функціоналом.

Використовуйте маски ваших друзів

Якщо у вас пропала якась маска, пошукайте Stories з її використанням у інших авторів в Інстаграме. Як тільки знайдете її, тапніте вгорі на напис з назвою маски, вона автоматично буде додана вам.

Назва маски Інстаграм
Тапніте на назву маски в Сторіс друзів

Очистіть кеш і дані додатка Інстаграм, щоб знайти маску

Хорошою альтернативою стане очищення кеша і даних вашого Instagram.

Для цього:

  1. Перейдіть в налаштування вашого телефону, виберіть там «Додатки»;
  2. Знайдіть в переліку «Instagram» і тапніте на нього;
  3. Увійшовши в його опціонал, натисніть там на «Очистити кеш» і «Очистити дані».

Очистіть кеш додатка Інстаграм
Очистіть кеш і дані вашого Інстаграм

Перезапуск додатки Instagram

Ефективним варіантом повернути фільтри для особи в Інстаграм є перезапуск вашого застосування. Якщо ви користуєтеся додатком на iOS, буде досить просто закрити його. Якщо ж у вас гаджет на ОС «Андроїд», то крім закриття програми потрібно буде вбити його процес в розділі «Додатки» налаштувань вашого телефону.

перезапустіть Інстаграм
Перезапустіть ваш Інстаграм

Це може бути корисним: Тіньовий бан в Інстаграм — як вийти і перевірити?

Заново підпишіться на потрібний аккаунт, якщо зникла маска

Як відомо, деякі фільтри мають унікальне авторство, і доступні лише при підписці на аккаунт їх творця. Якщо у вас пропала така маска, рекомендуємо перепідписатися на аккаунт її автора. Після здійснення підписки вона може знову з’явиться у вашому Інстаграме.

Підпишіться на акаунт з авторськими масками
Переподпішітесь на аккаунт з авторськими масками

перезавантажте пристрій

Банальний перезапуск телефону лікує безліч його дисфункцій. Перезавантажте ваш гаджет, і, можливо, ви знову побачите ефекти на їх звичайному місці.

Оновлення ваш Інстаграм

Переконайтеся, що ви користуєтеся найсвіжішою версією програми. При необхідності оновіть його до самої актуальної версії, це допоможе знайти маску, якщо ви її втратили в вашому Instagram.

Оновлення Інстаграм
Оновлення ваш Інстаграм

Якщо нічого з перерахованого не допомогло, рекомендуємо повністю перевстановити програму. Деінсталюйте додаток, увійдіть або ваш девайс, і встановіть найсвіжішу версію програми з Плей або Еп Стор.

Це корисно знати: як зберегти маску в Інстаграм.

висновок

У нашій статті ми розібрали, яким чином знайти маску в додатку Інстаграм, якщо вона раптом пропала. Перш за все зверніть увагу на вільне місце на вашому пристрої, при необхідності видаливши зайві програми. Зазвичай після цього робота з ефектами відновлюється в повному обсязі. І ви і далі зможете користуватися фільтрами для особи при створенні Сторіс в вашому Instagram.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector