Як знайти групу в Telegram

З таким запитанням, як знайти групу в «телеграмі», часто можна зустріти на просторах Інтернету, так як не кожен користувач знає, за яким принципом створюються і обслуговуються дані чати, як вступити у відкриті або приватні спільноти, а також що таке «секретний чат» .

Як знайти групу в Telegram

Якщо розглядати питання в найбільш простій формі, то варто виділити два варіанти: пошук за назвою або особисте запрошення від адміністратора групи. І не так важливо, який платформою ви користуєтеся, на айФоні ви з ОС iOS або у вас звичайний смартфон на Android або Windows Phone.

Як шукати по найменуванню

Це основний вид пошуку спільнот (чатів), але відповідно вимагає наявності певних знань з шуканого об’єкту.

Отже, необхідно знати, яке найменування присвоєно спільноті або хоча б частину або фрагмент найменування.

Відкрийте програму «Telegram» і перейдіть до пошуку, в мобільних додатку для цього буде потрібно натиснути на кнопку «Пошук», в декстопном додатку це правий верхній кут.

Далі, почніть вводити потрібну назву спільноти, наприклад «@seochat» — це співтовариство, присвячене всьому, що стосується «Search Engine Optimization» (пошукової оптимізації).

Пошук спільноти в Telegram

Пошук спільноти в Telegram

Тепер залишиться натиснути на кнопку «Приєднатися», для того щоб стати членом групи в «Telegram». Але попередньо ознайомтеся з правилами, встановленими в групі, щоб не отримати надалі бан від адміністратора.

Приєднання до групи

Назви спільнот і розподіл їх за категоріями можна вільно знайти в інтернеті, де можна буде ознайомитися з основними тематиками, які розглядає і обговорює співтовариство «Telegram».

Закриті або секретні бесіди

Звичайно, деяким користувачам потрібно відокремлене містечко, де вони, не боячись цензури чи закритості теми, можуть обговорити ті чи інші питання.

У цьому допомагають так звані «Секретні чати», в які потрібен допуск, і вхід можливий тільки на запрошення адміністратора.

Основною особливістю даних приватних бесід є те, що всі надіслані повідомлення шифруються і доступні для читання тільки безпосередньо відправнику і одержувачу. Як запевняють розробники, навіть вони не можуть розшифрувати листування, і історія повідомлень не зберігається на внутрішніх серверах, а укупі з можливістю установки таймера на видалення повідомлення про більшої конфіденційності та мріяти важко.

Як видно, отримати ліміт довіри в подібних групах не так просто. Створюються вони не просто з метою розваги, а й для забезпечення всієї листуванні всередині чату безпечного супроводу.

Саме тому більшість таких приватних бесід не вийти знайти за звичайним пошуку. В інтернеті існують списки секретних чатів, також розділених по тематиках. Але зазвичай надається не назву групи / чату, а контактну особу, яка і буде розглядати саму можливість вступу вашої кандидатури до лав «обраних».

Як видно з усього вищеописаного, пошук груп в «Telegram» істотно нічим не відрізняється від пошуку каналів або контактів. Користувачі знаходять навіть самі закриті і не афішувати чати, головне — мати хоча б дещицею інформації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector