Як змінювати гучність звуку в Windows за допомогою клавіатури

00024393.jpg

Одне з найбільш частоіспользуемих дій в Windows — це зміна гучності. Добре, якщо у вас ноутбук — там зазвичай є клавіші регулювання гучності, суміщені з функціональними. Але що робити, якщо у вас проста клавіатура для ПК, де мультимедійних клавіш немає?

Для того, щоб вирішити проблему, доведеться трохи подшаманить. Нам знадобиться програма NirCmd, скачати яку можна тут. Тепер розпакуйте її в будь-який зручний місце на диску і запам’ятайте шлях до nircmd.exe. Створіть на робочому столі ярлик, і пропишіть в ньому шлях до nircmd.exe і команду changesysvolume 3000. Гучність звуку змінюється в діапазоні від 0 до 65535, тобто крок в 3000 означає зміну гучності на 5% (при бажанні крок можна зробити будь-яким):

Снімок.PNG

Виберіть будь-яку назву ярлика (наприклад, «Збільшення гучності») і збережіть його. Тепер при його запуску гучність збільшиться на 5%. Але, зрозуміло, постійно запускати ярлик — незручно, тому натискаємо на ньому правою кнопкою миші> Властивості і в швидкому виклику набираємо зручне для себе поєднання клавіш (варто враховувати, то таке збільшення гучності буде працювати по всій системі, так що виберіть те поєднання, яке не працює ні в одній з ваших програм — наприклад, Ctrl + Shift + =, де на одній кнопці з «дорівнює» є «плюс»):

12.PNG
Все, тепер при натисканні заданого поєднання клавіш буде збільшуватися звук. Для того, щоб зробити зменшення звуку, створіть ще один ярлик, але команду пропишіть вже з мінусом: наприклад, changesysvolume -3000.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector