Як змінити тип дзвінка в Windows Mobile

Здавалося б, сучасні розробники роблять все, щоб спростити життя користувачу. Але іноді труднощі підстерігають нас навіть при використанні самих елементарних функцій. Мова йде про зміну мелодії дзвінка на смартфонах з встановленою ОС сімейства мобільних Windows. З дефектом такого типу добре знайомі власники гаджетів з Windows Phone. Як бачимо, проблему повністю вирішити поки не вдалося, умільцям доводиться викручуватися різними способами. Дізнаємося, як поміняти мелодію дзвінка максимально швидко.

Мелодія дзвінка Windows Mobile

Користувачів не завжди влаштовують стандартні рінгтони

Використання ПК

Відразу обмовимося, що поставити стандартну мелодію не складе труднощів, адже в папці Ringtons за замовчуванням є певний набір файлів від розробника. Всього виробник помістив 55 різних мелодій, серед яких дійсно можна знайти більш-менш підходяще рішення для вхідного дзвінка. Це задовольняє небагатьох, тому розглянемо більш універсальний метод. Мова йде про використання кабелю, через який можна під’єднатися до зовнішнього пристрою (планшет, нетбук або ПК). Порядок дій виглядає так:

 • підключіть прилад через micro-USB провід до комп’ютера;
 • знайдіть в «Мій комп’ютер» ярлик, підписаний як Windows Phone;
 • пройдіть по шляху Phone — Ringtones;
  Копіювання пісень на телефон
 • скопіюйте в цю папку необхідне твір (або відразу декілька файлів);
 • від’єднайте прилад.

Важливо розуміти, що мелодії мають ряд вимог: максимальний розмір становить 30 мегабайт, DRM-захист має бути відсутня, формат — WMA або MP3.

Тепер в телефоні знайдіть пункт меню «Звуки» і клікніть під клавішею «Мелодія дзвінка» по порожньому полю. Після проведених вище маніпуляцій в списку файлів з’являться необхідні вам композиції. Досить вибрати улюблений рингтон, і справу зроблено!

Вибір рингтон для дзвінка

Ringtone Maker

В інтернеті є безліч різних утиліт, які дозволяють отримати необхідну пісню для дзвінка. Фахівці рекомендують користуватися перевіреними засобами, представленими в офіційному магазині розробника. Ringtone Maker — одне з таких засобів. Цікаво, що багато збірки продаються з заздалегідь встановленою програмою по створенню рингтонів.

Інтерфейс програми Ringtone Maker

Користуватися утилітою дуже легко, її інтерфейс зрозумілий і простий, на кожному етапі система запропонує свою допомогу і докладний опис того, що відбувається.

Підказки для створення мелодії

Етапи роботи:

 • натисніть на «Виберіть композицію»;
 • виберіть цікаву для вас пісню (доступ є до всіх файлів, чи то пак музика з карти microSD також буде видна);
 • виріжте цікавить вас частину (максимальна довжина становить 60 секунд, мінімум — 1 секунда);
 • збережіть відрізок, вибравши відповідну кнопку.

Збереження нового рінгтона

Уривок мелодії потрапить в папку Ringtones, після чого його можна буде застосувати, як і будь-яку стандартну пісню.

підсумки

Як бачимо, підібрати мелодію для дзвінка на Windows Phone насправді легко. Бажано тільки купити шнур, щоб з’єднатися з комп’ютером, або мати вихід в інтернет для скачування, що цікавить вас пісні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector