Як змінити назву групи в стім

В Steam можна створювати групи. Ось тільки неможливо потім змінити вигадане назва. Що робити, якщо у вас виникли нові креативні думки вже після того, як ви створили співтовариство і набрали непогану аудиторію? Розглядаємо можливі альтернативи та способи хоч якось поміняти найманого групи.

Як змінити назву групи в стім

Що можна змінити?

Незважаючи на такі жорсткі обмеження, Steam все ж залишила можливість поміняти кілька важливих складових імені спільноти: абревіатура, посилання і заголовок. Найважливішим, напевно, є можливість зміни абревіатури. Адже саме її багато учасників ставлять в свій нік, та й в цілому скорочена назва частіше фігурує в різних списках. Поміняємо у нашої групи в Steam ці параметри.

 1. Відкриваємо розділ «Групи».
 2. Знаходимо нашу і вибираємо «Адміністрування».
 3. Тиснемо кнопку «Управління» і там натискаємо «Редагувати профіль».

  Редагувати профіль групи в Steam

  «Редагувати профіль групи» в Steam

 4. У вікні, ми можемо придумати нову абревіатуру, заголовок і посилання.

  Редагування профілю групи в Steam

  Редагування профілю групи в Steam

 5. Натискаємо кнопку «Зберегти зміни», яка знаходиться знизу.

Все-таки, що з ім’ям?

Змінити назву можна тільки одним способом — створити нове співтовариство. Так, метод досить радикальний, і, швидше за все, ви втратите певну частку учасників, якщо група велика. Однак мінімізувати втрати вийде, скориставшись одним з інструментів адміністрування в стім. Створіть подію, в якому оголосите про «переїзд» групи.

 1. Відкриваємо своє співтовариство.
 2. Переходимо на вкладку «Події».
 3. Натискаємо «Заплановане подія».

  Запланувати подія в Steam

  «Запланувати подія» в Steam

 4. Далі, у вікні вибираємо найбільш підходящий тип, а в описі пояснюємо, чому ми раптом вирішили зробити переїзд.

Повідомлення про таку подію отримає кожен гравець, який складається в співтоваристві. Таким чином, активні учасники напевно підуть за вами, якщо вважатимуть для себе прийнятним нову назву. Те, що неактивна частина групи відсіється, звичайно, погано, але з вами залишаться тільки ті, хто дійсно зацікавлений в діяльності спільноти. Непоганий спосіб перевірити його реальну популярність серед гравців.

Чому це частково правильно?

Чому змінити назву групи в стім не можна? Користувачі, вступаючи в групу, роблять це тому, що їх цікавить її контент і спрямованість. Тут легко порівняти ситуацію з тією, що відбувається в соціальній мережі ВКонтакте. Там назви паблік легко змінюються, чому можна виявити, що ви перебуваєте в «Клубі любителів порно», хоча підписувалися на «Цікаві факти з історії». А все через те, що власник просто продав співтовариство. У всякому разі, ймовірно, так мотивує свою політику Steam. А нам, простим користувачам, залишається задовольнятися тим, що є.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector