Як змінити кількість днів для повернення на попередню версію Windows

windows_10_blue-wallpaper-1366x768 (1) .jpg
Якщо ви поставили нову версію Windows 10, але вона вам чимось не подобається або ж з’явилися якісь помилки, то за замовчуванням у вас є рівно 10 днів для того, щоб відкотитися на більш стару версію без втрати даних. Однак найчастіше буває так, що проблема виявляється через довший термін, коли папка Windows.old вже видалена, і відкат неможливий.

Тому має сенс збільшити цей термін до, припустимо, місяці — в такому випадку ви точно нічим не ризикуєте і можете повернутися до більш старої версії. Але варто враховувати, що для того, щоб збільшити термін, на вашому ПК повинна існувати папка Windows.old — в іншому випадку при виконанні дій нижче ви зіткнетеся з помилками.

Запустіть PowerShell від імені адміністратора (для цього натисніть правою кнопкою миші на кнопку Пуск) і введіть команду DISM / Online / Set-OSUninstallWindow / Value :, де замість вкажіть потрібний вам термін в днях (припустимо, 30):

Set-OSUninstallWindow.png
І якщо тепер вам все ж потрібно відкотитися до попередньої версії Windows, то зайдіть в Настройки> Оновлення та безпека> Відновлення та натисніть на кнопку «Почати»:

2017-04-11_2117.png

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector