Як завантажити World of Warships Blitz на Android і iOS в Росії

WoW
Компанія Wargaming.net випустила для користувачів операційних систем Android і iOS розрахований на багато користувачів стрілялки World of Warships Blitz. Зараз гра доступна в Румунії, Філіппінах і деяких країнах Азії. На європейському сервері додаток на даний момент відсутня, але найбільш нетерплячі користувачі можуть скористатися обхідними шляхами. Точна дата глобального запуску невідома.

Як встановити World of Warships Blitz на Android:

Спосіб 1. Встановлення з Google Play

1. Встановіть VPN-сервіс. Можна скористатися безкоштовним і безлімітним Opera VPN або будь-яким іншим. В налаштуваннях підключення вкажіть IP-адреса Румунії.

2. Зайдіть в платіжні налаштування облікового запису Google і прив’яжіть банківську карту, якщо не зробили цього раніше. Якщо карта вже прив’язана, нову додавати не потрібно.

3. Зайдіть в розділ «Способи оплати» і в профілі користувача вкажіть американську адресу виставлення рахунку. Щоб не порушувати умови використання Google Play, можна використовувати адресу російського консульства в Румунії місті Бухарест: країна — RO, вулиця — Tuberozelor 4, місто — Bucureşti, індекс — 712675. Якщо буде потрібно, ви завжди можете змінити цю адресу на той, де ви проживаєте насправді.

4. Перейдіть в налаштування «Центру платежів», виберіть банківську карту і вкажіть адресу виставлення рахунку: країна Румунія, індекс — 712675.

5. Відкрийте системні настройки смартфона, перейдіть в розділ додатків, знайдіть Google Маркет і очистіть дані цього додатка.

6. Зайдіть в Play Маркет і подивіться, змінилася чи валюта на долари. Якщо змінилася, значить все вийшло як треба.

7. Придбайте будь-який додаток і зробіть повернення коштів, щоб не втратити гроші, якщо це додаток вам не потрібно.

Тепер вам доступно додаток World of Warships Blitz. Майте на увазі, що воно не буде встановлюватися і запускатися без VPN. При використанні додатків, які працюють в Росії, VPN краще відключати, оскільки переадресація трафіку і його прогін через сторонні сервери сильно уповільнюють швидкість з’єднання.

Завантажити для Android

Спосіб 2. Установка APK-файлу

Google не рекомендує встановлювати додатки таким чином, хоча і не ставить заборон: досить зайти в налаштування Android і дозволити встановлення додатків з невідомих джерел. Завантажити World of Warships Blitz для Android можна тут.

Як встановити World of Warships Blitz на iOS:

Для установки на iOS-пристрій World of Warships Blitz необхідно зареєструвати іноземну Apple ID. В інструкції нижче розповімо вам, як це зробити.

1. Відкрийте App Store і вийдіть з вашого існуючого облікового запису. На вкладці «Добірка» перегортайте вниз сторінки, натисніть на логін виберіть «Вийти».

2. Перейдіть на вкладку пошуку і знайдіть будь-який безкоштовний додаток. Натисніть встановити.

3. У вікні виберіть «Створити Apple ID»

4. Тепер потрібно вибрати країну. У нашому випадку клікніть на Румунію і приймаємо ліцензійну угоду

5. Вводимо реєстраційні дані: пошту, пароль і секретні питання з відповідями на них. Натисніть Next.

6. У розділі Billing information виберіть спосіб оплати None і натисніть Next.

7. Заповнюємо справжню адресу в Румунії і вводимо телефон.

  • Street — вулиця з обраним будівлею — Tuberozelor 4
  • City — місто — Bucureşti
  • Zip Code — індекс — 712675
  • Area code — код міста — 40
  • Phone — телефонний номер — +40 21 310 6872

8. Перевірте пошту і перейдіть за посиланням з листа Apple, щоб верифікувати email.

Готово! Тепер у вашому App Store доступна для установки World of Warships Blitz.

Завантажити для iOS

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector