Як зареєструвати або видалити авторизований комп’ютер в iTunes

Після покупки нового ПК дуже важливо зареєструвати його в iTunes. Так ви зможете слухати музику відразу на декількох пристроях або обмінюватися різними файлами. У цій статті ми поговоримо про те, як авторизувати новий комп’ютер і деавторізовать старий.

Реєстрація є дуже важливим етапом при налаштуванні вашого пристрою. Вона прив’язує ПК до профілю, після чого можна слухати музику в Айтюнс на обох пристроях. Це обов’язкова процедура, якщо ви вирішили завантажити на свій комп’ютер щось з iTunes, що вже встановлювали раніше. Apple намагається боротися з піратством в музичній сфері, і тому кількість авторизованих комп’ютерів обмежена (смартфонів та інших пристроїв це не стосується). Ви можете підключити тільки 5 PC одночасно. Якщо з’явиться шостий, то потрібно приймати рішення: або деавторізовать один, або все.

авторизація

Для початку перейдіть в Айтюнс.

  • якщо ваша ОС — Windows, то натисніть на кнопку Alt. У новому меню зайдіть в панель «Магазин» ® «Авторизувати»;
  • якщо у вас макбуков, то вгорі ви побачите вкладку «Магазин». Перейшовши до неї, натисніть на «Авторизувати».

Авторизація ПК в iTunes

Далі введіть пароль від аккаунта. Реєстрацію завершено. ПК з’явиться в списку авторизованих пристроїв.

Деавторізація

Зараз мова піде про те, як деавторізовать комп’ютер в iTunes. Спочатку знову зайдіть в програму. далі:

  • на Windows натисніть Alt, зайдіть у вкладку «Магазин» ® «деавторізовать».
  • на MacBook перейдіть в «Магазин» ® «деавторізовать».

Деавторізація в iTunes

Далі слід ввести пароль, після чого процес буде завершений. Тепер можна реєструвати новий ПК.

Видалення відразу всіх пристроїв в iTunes

Перейдіть в iTunes Store, а потім увійдіть у ваш Apple ID. У лівому верхньому кутку є адреса вашої пошти, на який треба натиснути і ввести пароль. У новому вікні знайдіть пункт «Авторизации комп’ютерів». Там вам треба клікнути на «деавторізовать все». Ця функція доступна раз на рік. Однак є спосіб видалити всі пристрої і другий раз на рік.

деавторізовать все

Щоб здійснити процес деавторізаціі вдруге за останні 12 місяців, потрібно звертатися в службу підтримки. Перейдіть на сторінку. Зверніть увагу, що країну потрібно вибрати США, незалежно від вашого місця розташування. Перевірте, щоб у верхньому лівому кутку був прапор США.

Деавторізація вдруге

Зайдіть в «Account Management» ® «iTunes authorization or de-authorization».

iTunes authorization or de-authorization

Далі виберіть E-mail. Напишіть звернення на англійській мові. Опишіть грамотно і без емоцій проблему. Там, де знаходиться список країн, виберіть «Other». Натисніть «Continue» і чекайте відповіді підтримки.

Відправка повідомлення

Прочитавши статтю, ви навчилися проводити авторизацію з компа в iTunes. Головне, бути уважним і нічого не наплутати. Сподіваємося, що у вас не залишилося ніяких питань з даної теми. Але якщо вони у вас є, то задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector