Як запустити Windows з флешки без установки

windows-to-go-blue_wm.png

Для практично будь-якої сучасної ОС можна створити так званий live-образ на флешці — тобто вся система в уже майже установленому вигляді буде зберігатися на флешці, і при підключенні такої флешки до ПК цю систему можна запустити і працювати з нею так само, як і з встановленої на жорсткий диск.

З мінусів — перший запуск досить довгий, а для комфортної роботи потрібна USB 3.0 флешка об’ємом не менше 16 ГБ і швидкостями читання / запису хоча б на рівні 20-30 МБ / с. Навіщо це потрібно? Наприклад, для швидкого розгортання робочого місця — замість того, щоб носити з собою ноутбук, можна обмежитися флешкою. Так само ця флешка може допомогти, якщо встановлена ​​на пристрій система Windows не запускається.

Для того, щоб створити live-образ, нам буде потрібно будь-який образ Windows 10 (як його добути — читаємо тут) і програма Rufus (скачати можна безкоштовно на офіційному сайті). Тепер підключаємо до комп’ютера флешку, відкриваємо Rufus, вибираємо файлову систему NTFS, в меню «Створити завантажувальний диск» вибираємо ISO-образ, і трохи нижче вибираємо Windows To Go:
Windows-10-To-Go-Rufus.png
Все, тепер натискаємо Start і чекаємо, поки образ скопіюється на флешку. Так само на неї можна перенести потрібні portable-версії програм.

iGuides в Telegram — t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector