Як записати відео з екрану iPhone або iPad без підключення до комп’ютера

airshou-download-cydia.png

У попередній статті ми розглянули спосіб запису відео з екрану iустройства при підключенні його до ПК. Тепер розглянемо спосіб, як записувати і зберігати відео відразу на пристрої. Для цього нам буде потрібно дві програми — Cydia Impactor і AirShou (якщо ви знаєте інший спосіб підписи додатків під iOS, то першу частину інструкції можете пропустити).

Запустіть Cydia Impactor і перетягніть на вікно програми AirShou. У віконці введіть логін і пароль до Apple ID (не обов’язково від свого аккаунта — можна створити новий для цих цілей). Якщо включена двухфакторная авторизація, то замість пароля від Apple ID використовуйте спеціальний пароль для програми, який можна створити на сайті Apple.

Після цього зайдіть в Настройки> Основні> Управління пристроєм і підтвердіть сертифікат (він, до речі, працює тільки тиждень — після цього все доведеться проробляти знову). Тепер запустіть AirShow, виберіть якість запису, включите AirPlay і можете записувати:

IMG_0935.PNG
Максимальна якість запису — дозвіл 1920х1080, 50 кадрів в секунду, бітрейт близько 3000 кбіт / с. Одержаний файл відео можна як додати в фотоплівки, так і експортувати в іншу програму.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector