Як за кілька секунд зробити смішну гифку з відео на YouTube

Напевно ви зустрічали на відеозаписах з YouTube забавні фрагменти, які вам хотілося зберегти для важливих переговорів. Звичайно, можна скачати відео цілком, експортувати його в який-небудь наворочений редактор, відредагувати і зберегти у форматі GIF або якому-небудь іншому, але це займе дуже багато часу. Ще один варіант — записати потрібний відрізок на смартфон, але при цьому сильно постраждає якість запису. Набагато простіше конвертувати цей фрагмент онлайн за допомогою якого-небудь сервісу (наприклад, gifs.com).

gifs.com

Запам’ятовувати адресу цього сервісу не потрібно, достатньо додати слово gif в самий початок URL-адреси відео (як варіант — gifyoutube.com/watch?v=EF1V8HFfpTE). Після цього ви будете перенаправлені з YouTube на сайт, де можна вибрати що цікавить вас фрагмент ролика. Анімація створюється у вигляді беззвучної гифки або зацикленого відео зі звуком. При створенні гифки можна вибрати її тривалість, а також використовувати найпростіші інструменти редагування, додати текст і застосувати ефекти.

Готову анімацію можна завантажити на комп’ютер, відправити в соцмережі, по електронній пошті, а також скопіювати пряме посилання або iframe-код для вставки на сайт.

Сервіс безкоштовний і працює навіть без реєстрації, але для доступу до всіх збережених вами ДІФКУ все-таки доведеться зареєструватися.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector