Як встановити Xposed Framework на Android 8.0 і 8.1

Xposed Framework — аналог джейлбрейка і магазину Cydia на iOS, тільки для Android. Цей фреймворк дозволяє встановлювати утиліти, які додають смартфонам нові функції, неможливі з використанням звичайних додатків. Він був особливо популярний за часів KitKat і Lollipop, однак Google змінила принцип запуску і роботи додатків з випуском Nougat, через що rovo89, розробнику Xposed Framework, довелося переписати свій проект заново.

У жовтні 2017 року з’явилася версія Xposed Framework для смартфонів і планшетів з Android 7.0 і 7.1, а в січня 2018 rovo89 портував цей інструмент на Android 8.0 і 8.1. На відміну від неофіційних портів, цей фреймворк сумісний з ART, новим середовищем виконання додатків в Android, завдяки чому модулі працюють, не знижуючи продуктивності операційної системи і додатків. Обов’язкова умова для його установки — наявність root-доступу до файлової системи і кастомними рекавери (наприклад, TWRP або ClockworkMod).

Інструкція по установці Xposed Framework:

  • Cкачать файл xposed * .zip. Скопіюйте його в пам’ять смартфона, що не розпаковуючи, перезавантажитеся в кастомними рекавери і виконайте установку цього файлу.
  • Щоб видалити Xposed Framework, використовуйте файл xposed-uninstaller * .zip. Точно так же прошийте його через рекавери, і фреймворк віддалиться.
  • Cкачать файл xposed * .zip (SDK 26 для Android 8.1 або SDK 27 для Android 8.1). Встановіть його, запустіть і використовуйте для скачування і установки модулів.
  • Майте на увазі, що будь-який модуль задіюється тільки після перезавантаження.

Для Xposed Framework випущені десятки модулів. На жаль, не всі вони працюють стабільно. Більш того, ви повинні розуміти, що вони отримують доступ до системних файлів і можуть пошкодити ваш пристрій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector