Як встановити Windows 10 October 2018 Update прямо зараз

Незабаром Microsoft випустить чергове велике оновлення Windows 10. 2 жовтня воно стане доступним всім користувачам, але ви можете встановити його вже зараз. Причому це не тестовий апдейт, а повноцінна фінальна збірка, яка вже завантажена на сервер Microsoft в очікуванні дня релізу.

Установка Windows 10 October 2018 Update:

Скачайте Media Creation Tool і архів Microsoft Windows 10 Media Creation Tool Helper.

Розпакуйте Microsoft Windows 10 Media Creation Tool Helper і закиньте вміст архіву в ту ж папку, де знаходиться Media Creation Tool.

Запустіть «Провідник», перейдіть в папку з цими файлами, затисніть на клавіатурі Shift, клацніть правою кнопкою миші в порожнє місце «Провідника», а потім виберіть опцію «Відкрити вікно PowerShell тут» і в командному рядку запустіть команду MediaCreationTool1803.exe / Selfhost. Якщо ця команда не виконується, пропишіть перед нею «. \» (Щоб вийшло. \ MediaCreationTool1803.exe / Selfhost).

Media Creation Tool

Утиліта Media Creation Tool перевірить сумісність вашого комп’ютера з Windows 10 October 2018 Update, завантажить необхідні файли і встановить оновлення. З її допомогою також можна створити інсталяційний носій (флешку або диск), щоб інсталювати оновлення пізніше. Використовувати цю утиліту без Media Creation Tool Helper поки не можна, така можливість з’явиться після офіційного релізу Windows 10 October 2018 Update.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах,

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector