Як встановити Vainglory на комп’ютер. Популярна MOBA стала доступна для Windows і macOS

Як встановити Vainglory на комп'ютер

Гра Vainglory відома тим, що стала першою киберспортівной дисципліною для смартфонів і найякіснішим проектом в жанрі MOBA (аналог DOTA) для мобільних пристроїв. Студія Super Evil Megacorp приступила до розробки ще в 2012 році, а реліз гри відбувся в листопада 2014 для iOS і в липні наступного року для Android. З моменту запуску проект активно розвивався і його творці докладали всіх зусиль для того, щоб створити міцне ігрове ком’юніті і зробити Vainglory дійсно популярною як для звичайних шанувальників жанру MOBA, так і для професійних спортсменів. Регулярні правки балансу, додавання нових персонажів та ігрових режимів, запуск карти для гри 5х5 (спочатку було 3х3), внутрішньоігрові події, відсутність впливають на геймплей вбудованих покупок — все це забезпечило проекту величезну популярність.

Тепер Super Evil Megacorp вирішили перейти до підкорення нових платформ. Альфа-версія Vainglory стала доступна на комп’ютерах під управлінням Windows і macOS. Складно сказати, наскільки популярним буде десктопна версія мобільного хіта, оскільки конкурувати їй доведеться з такими топами як League od Legends, DOTA 2 і іншими іграми в жанрі MOBA. Не факт, що комп’ютерна Vainglory також швидко як її «молодша» версія зможе знайти армію шанувальників і перейти в розряд кіберспорту. Втім, все буде залежати від гравців.

Як встановити Vainglory на комп'ютер

Якщо ви хочете вже зараз порівняти версії Vainglory для смартфонів і комп’ютерів, скачати альфа-версію гри можна з офіційного сайту проекту або по посиланнях нижче.

Власникам Mac потрібно завантажити ZIP-файл за посиланням, перетягнути DMG-файл на робочий стіл і відкрити його кліком правої кнопки миші. Операційна система macOS заблокує запуск програми від невідомого розробника, але відключити це можна в розділі «Безпека та конфіденційність» системних налаштувань.

Для комп’ютерів під управлінням Windows потрібно завантажити EXE файл. Після запуску гри операційна система заблокує роботу програми від невідомого розробника, тому на екрані безпеки потрібно натиснути «More Info», потім «Run Anyway».

Розробники відзначають, що для переміщення героя використовується правий клік миші, тому власникам ноутбуків буде потрібно підключити мишку. За замовчуванням гра запускається нема на повний екран, а щоб перейти в режим full screen на macOS потрібно використовувати меню опцій (не зелені кнопку в верхній частині вікна), а на Windows — поєднання Alt + Enter. Введення тексту в повноекранному режиму на Mac поки не працює, в наступних збірках це буде виправлено.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector