Як встановити, оновити або видалити iTunes з комп’ютера

Деякі користувачі вважають, що розібратися в роботі iTunes дуже складно. Однак це зовсім не так. З кожним новим оновленням додатки працювати з ним ставати ще більш зручно. У даній статті ви дізнаєтеся, як видалити, оновити і встановити iTunes на комп’ютер.

Установка iTunes на комп’ютер не відрізняється нічим від скачування інших додатків. Найактуальнішу версію програми ви можете знайти на офіційному сайті розробників. Сайт автоматично визначає вашу операційну систему, тому з вибором потрібної версії не виникатиме ніяких складнощів. Перед скачуванням необов’язково вказувати адресу вашої електронної пошти.

УВАГА. Не рекомендується завантажувати iTunes з інших ресурсів. Ви можете заразити ваш комп’ютер. А ще старі версії програми не будуть працювати на ПК.

завантажити установник

Після скачування файлу натисніть на нього і пройдіть процедуру установки. У першому вікні буде знаходитися вітальне повідомлення. Просто натисніть «Далі».

процес установки

У другому вікні виберіть папку, куди програма буде встановлена, мова версії. Якщо ви хочете, щоб на робочому столі з’явився ярлик, то поставте галочку у відповідному місці.

ВАЖЛИВО. Якщо ви плануєте створювати резервні копії, то краще не встановлюйте програму на диск з системою. Це допоможе уникнути різних неполадок і зберегти вільне місце.

Вибір папки призначення

Тепер ви знаєте, як встановити Айтюнс на ПК. Якщо комп’ютер не встановлює утиліту, то рекомендуємо прочитати нашу статтю про це.

оновлення програми

Деякі думають, що після поновлення програми нічого не змінюється. Однак це не так. Можливо, нічого не змінилося в дизайні, але всередині щось сталося: усунули баги, додали поліпшення, які спочатку непомітні оку. Давайте розберемося, як оновити iTunes.

Як оновити iTunes на комп’ютері

Оновлення для Айтюнс виходять регулярно. Щоб перевірити їх наявність, зайдіть в програму. У верхньому меню перейдіть в «Довідка» ® «Оновлення». Після цього почнеться пошук нових версій. Якщо вона буде знайдена, то вам запропонують її встановити. При їх відсутності на екрані з’явиться повідомлення «Дана версія є актуальною».

Якщо ви не хочете постійно проробляти цю довгу процедуру, то її можна автоматизувати. Зайдіть в розділ «Правка» ® «Налаштування». Перейдіть до вкладки «Додатки». Прокрутіть вниз і поставте галочку поруч з пунктом «Перевіряти наявність оновлень ПЗ автоматично». Тепер після виходу нової версії вам відразу буде запропоновано її встановити.

Перевіряти наявність оновлень ПЗ автоматично

послідовність видалення

Іноді в роботі програми виникають неполадки, і тому треба знати, як здійснити її повне видалення. Варто зазначити, що коли ви скачували Айтюнс, крім неї встановилися і деякі інші файли, необхідні для коректної роботи. Тому при видаленні додатка їх теж потрібно буде видалити. Зрозуміло, що виконати дану операцію можна і за допомогою вашої операційної системи, однак, часто вона залишає багато непотрібної інформації, яка не дозволить вам виправити помилки, що виникли при роботі. Ми хотіли б порекомендувати безкоштовну утиліту Revo Uninstaller. Вона дозволить правильно і якісно видалити iTunes c компа. Завантажити її можна за цим посиланням.

Отже, вам слід видалити такі файли: iTunes; Apple Software Update; Apple Mobile Device Support; Bonjour. Якщо ви знайдете програму Apple Application Support, то видаліть і її. Для цього наберіть назви файлу в рядку пошуку, а потім натисніть по ньому правою клавішею мишки. Після натисніть «Видалити». Виконайте дану процедуру з усіма програмами, зазначеними вище.

Видалення через Revo Uninstaller

Якщо ви не можете завантажити Revo Uninstaller, то скористайтеся стандартним способом видалення. Зайдіть в «Панель управління». Встановіть тип перегляду «Дрібні значки». Перейдіть в «Програми та засоби». Тепер знову знаходите файли, які написані вище. Але тепер їх слід видаляти строго в такому порядку, як вони дані. Кількома по ним правою кнопкою мишки і натискаємо на «Видалити». Не забудьте перезавантажити комп’ютер. Тепер ви знаєте, як в разі непередбачених обставин повністю видалити iTunes з комп’ютера.

Прочитавши статтю, ви навчилися встановлювати, оновлювати і видаляти Айтюнс. Сподіваємося, що у вас не залишилося ніяких питань. Але якщо вони у вас є, то задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector