Як встановити Microsoft Edge на iPad і чим цей браузер краще Safari

edge

Компанія Microsoft випустила бета-версію фірмового браузера Edge для користувачів iPad. Вперше мобільний Edge з’явився для iPhone і Android-смартфонів ще в кінці 2017 року.

Microsoft Edge для мобільних пристроїв вміє синхронізуватися з настільним Edge: наприклад, ви можете почати читати статтю на сайті з планшета, а продовжити на комп’ютері або навпаки. Також десктопна і мобільна версії браузера вміють синхронізувати між собою закладки, історію, списки читання і паролі.

У додатку є вбудований сканер QR-кодів, перекладач, що підтримує кілька десятків мов, і «Нічний режим», який дозволить уникнути перевтоми очей при роботі, читанні або перегляді фільмів в умовах слабкого освітлення. Цим браузер сильно відрізняється від стандартного Safari.

Для участі в бета-тесті додатка доведеться скористатися можливостями програми TestFlight. Вам потрібно завантажити її з App Store, після чого зайти на сайт Microsoft і зареєструватися на тест браузера за цим посиланням, вказавши ім’я, прізвище і свій Apple ID:

Снімок.PNG
Після цього протягом доби до вас на пошту прийде лист із запрошенням зайти в TestFlight — переходите за посиланням, відкриється це додаток, і ви зможете скачати в ньому Edge.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector