Як встановити графічний пароль в Windows 10

passwordhack.jpeg

Багато хто знає, що в Android можна встановити графічний пароль: він полягає в тому, що потрібно правильно з’єднати до 9 точок в квадраті 3 х 3. Microsoft же пішла далі — графічний пароль в Windows 8 і вище можна зробити на будь-якому малюнку, і більш того — для цього не обов’язково потрібно пристрій з сенсорним екраном, цілком підійде і ПК з мишкою.

Для того, щоб задати пароль, потрібно зайти в Настройки> Облікові записи> Параметри входу> Додати графічний пароль. Після цього виберіть будь-яку фотографію, яку ви хочете використовувати як фон для «малювання» пароля:

Снімок.PNG

Тепер потрібно пальцем (якщо у вас сенсорний пристрій) або мишкою виділити на зображенні три об’єкти — це можуть бути кола, прямі лінії або точки. Наприклад, на зображенні вище можна обвести кругом олівець, поставити крапку усередині шестерінки і намалювати пряму під днищем ноутбука. При цьому розмір, напрямок, місце і порядок накреслення жестів важливий.

Все, після того, як ви задали графічної ключ, система за замовчуванням буде просити намалювати його при кожному вході в систему. При цьому, зрозуміло, буде доступний візит і по PIN-коду, і по паролю.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector